Skocz do zawartości
weeder420

Najbiedniejsza Uprawa 2022

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, w tym roku udało mi się z outdoorem ale straciłem konto i nie mogłem wstawić fotorelacji z tego do końca (z 12 szt wyszły 4 porządne) i tak dobry wynik jak dla mnie. W tym roku chce zrobić prowizoryczna uprawę dwóch sztuk na totalnej biedzie bez prądu. 2szt nasion Gorilla Glue oraz Critical Kush Fast. Szafka na oko dla dwóch roślin oklejona folia aluminiowa, do tego 3 powerbanki, do jednego podłączam grzejnik samochodowy USB, LAMPKA GROW USB do drugiego dwa wentylatory komputerowe a jeden na zmianę do ładowania. Koszty to +/- 200pln, mam dwie lampki w razie czego.

Ziemia Canna Terra Profesional, Nawozy to BIOHUMUS 1L, Potas i Azot w jednym i jakiś z Hiszpanii sypany 

Dwa główne pytania :

- Wyjdzie cokolwiek? 

- Mogę liczyć na ok. 140-170g

- Co mógłbym kupić tanio by to polepszyc

PS. Uprawa w miejscu gdzie będzie lekko zimnawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, weeder420 napisał:

Mogę liczyć na ok. 140-170g

nie ma takiej opcji

6 godzin temu, weeder420 napisał:

Co mógłbym kupić tanio by to polepszyc

oświetlenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wiesiu Dobra dzieki za odpowiedz to teraz druga wersja. Kupuje namiocik 1.5m na 1m za 3-4 stowki, oswietlenie przez lampki usb i wszystko na 4-5 powerbankow tylko ze pod namiotem. Oczywiscie Lampki Grow Led tylko na USB, pojdzie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co powerbanki, skoro i tak chcesz je ładować? Więc co za różnica, czy bezpośrednio zasilisz lampę, czy naładujesz powerbanka i podasz prąd z niego do lampki? Chyba, że będziesz je lądował np. w pracy?😅😅 Ale mniejsza, miałem nie o tym.. Pokaż co to zalampka, bo tego jestem najbardziej ciekawy 😅 Sam kminie kwestie prądu, żeby to ominąć, ale pojawia się tylko co raz więcej pytań. Wątpię żeby to pyklo nawet na mniejszym metrażu, ale ciekaw jestem tych lampek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...