Skocz do zawartości
iwona3376

Box 50x50x120 i lampa / iwix potrzebuje pomocy xD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@iwona3376  Używki ? Nie lej rośliną alkoholu nie podawaj też narkotyków, to im zaszkodzi :D Masz na myśli odżywki, jako nawozy, jak masz coś na korzenie to możesz dawać 1/3 dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@iwona3376 Używka to substancja o działaniu odurzającym, a odżywka ma związek z suplementowaniem np. pierwiastków potrzebnych roślinie do rozwoju i życia. Z tego, co masz nic na razie nie jest potrzebne, kup coś na korzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@iwona3376 No znasz, ale słowa używka użyłaś odnośnie nawozów, a to słowo dotyczy alkoholu, papierosów i wszystkich dragów. Jaki "biomulus"? Masz na myśli biohumus ? Ty na pewno jesteś młoda pełnoletnia, to forum jest dla dorosłych. :D

 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no ten biohumus wlasnie juz nie pamietam tego wszystkiego co sie naczytalam i chcialam to zrobic profesjonalnie bo podobno ze ludzie to robia i jest z tego dupa i koledzy tez to robili i tam mowili ze to sie nie da bo 15 z krzaczka czy cos 😄 dla mnie to taki eksperyment 😄 czyli podsumowując nawilzacz plus ten biohumus plus lampa na 45 i bd ok? 

 

PS : mam 20 xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@iwona3376  Biohumus to organiczny nawóz z dżdżownic kalifornijskich, przydaje się, ale mi chodziło o ukorzeniacz, np. Canna Rhizotonic . Biohumus też możesz podawać, to tani, ale dobry nawóz, ale to jak dla mnie dodatek, by polepszyć jakość ziemi wzbogacając ją dodatkowo w substancje odżywcze, jakie pozytywnie wpłyną na stan zdrowia i kondycje rośliny, ale oczywiście z niczym nie można przesadzać. Panel od rośliny 45 cm na tym etapie, potem sie to wszystko modyfikuje, gdy roślina wchodzi na inne etapy rozwoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@iwona3376  Zrozum, że to nie tylko do przesadzania służy, ale ogólnie do stymulowania systemu korzeniowego, aby szybciej sie rozwijał, co prowadzi do szybszego rozwoju całej rośliny. Na razie wystarczy sam ukorzeniacz , jak kupisz powiem ci, jak dokładnie go dawkować.

Możesz dokupić też Cannazym od Canny, drogi nie jest, a jest skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@iwona3376  Po co ci 1 litr ? 250 ml wystarczy na klikana takich upraw, jak twoje. Ja na butelce 250 ml robię 4 uprawę. No i Cannazym od Canny możesz wziąć dodatkowo też butelkę 250 ml, te dwa specyfiki dobrze się ze sobą łączą na wegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@iwona3376 No to 1 litr to ci starczy na co najmniej z 20 upraw w takim namiocie, jak masz, czyli zakup na około 3 lata. :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@iwona3376 Ta są za 200 -250 zł, jakie na twoją powierzchnie w pełni wystarczą.

Nie kupuj, tak zerknąłem na twoją powierzchnie to widać, że nic tam ci sie nie zmieści, nawilżacz nie będzie lewitował jego stawia sie na ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...