Jump to content
Matiii

0.16 M2 Purpple Punch Auto 60W LED full 18 W Philips 2x

Recommended Posts

@Katastrofedens tak tylko czy jest sens dać na taką powierzchnię 4 sztuki więcej kłopotów. Czytałem że dobre treningi 2 sztuk lepiej na tym wyjdę niż 4 bardzo ciasno. Napewno lst i Scrog chce zrobić. 

@Mr.Green nie ma.problenu pozdrowie ja. Dzięki w jej imieniu 😉 a co myślisz o 4 sztukach ? 

@Matiii 4 spoko ale przy doniczkach 11 litrów będą rosły w górę dość pokaznie. 11 litrow to duzo jezeli chcesz male planty, tymbardziej ze chcesz sative dla kobiety A jak wiadomo sative potrafi urosnąć.  Ważny jest też kształt doniczki. Mam teraz podłużne sloiki 2 litry.. i jebaniutkie rosna Tak samo jak te w doniczkach 8 litrów co potwierdza moja myśl że wysoka doniczka pozwala roślinie powielać jej wymiar A doniczka bardziej płytka jest lepsza forma stabilizacji wzrostu. 

Poniżej zdjęcie FatBanana auto w małej w sensie niskiej  doniczki.  Indica + niska doniczka = dość niski plant. Roślinę nie była trenowana. Rosła swobodnie

504123369_IMG_20071115_2058511.thumb.jpg.48e210651f903230a209dc4d0a8dc1a5.jpg

1181309694_IMG_20071115_2100131.thumb.jpg.f8aa8fa9c77bd467ee3065098a8ac674.jpg

@Mr.Green więc dam 4 sztuki. Doniczki kwadratowe 11l 25x25 cm x25h . Myślę o Purpple Queen 2x i jakąś niska sative 2x lemon coś z haze. Myślę że jak dość szybko zmienię na 12 h światło będzie dobrze . 

Sam teraz mam za duzo krzaków w namiocie I nie żebym narzekał broń boże.. nie śmiał bym.. To jednak widzę okiem amatora ze walczą o każdy centymetr powierzchni. 

Musisz wiedzieć czego chcesz 

Lub

Jak ja nie wiedząc czego chce.. badać różne techniki, możliwości, treningi, patenty i inne czary  🙂 by wypracować sobie swój najbardziej optymalny growSUPERkurwaKIT by zawsze być spełniony i ujebanym po pachy 🙂

@Mr.Green no i tak zrobię ale i tak uważam że sativa będzie wyższa napewno box będę miał 140 cm h więc myślę że będzie git dzięki wielkie za pomoc 😉

@Matiii zapachu? Czy neutralizator ciekawskich I nie pożądanych osób 😎

Neutralizujemy  każdego i o każdej porze. Zamów nasze usługi jeszcze w tym roku A otrzymasz super rabat na 50% przy następnej neutralizacji w nowym roku. Gwarantujemy :

- cicha i dyskretna neutralizacje ręczna 

- szybką i skuteczną neutralizacje 

- neutralizacje tylko osobników pełnoletnich 

Po zamówieniu neutralizacji nie przysługuje odmowa ani odroczenie w terminie. Przed zamówieniem skonsultuj się z rodziną lub kimś bliskim by potem nie było płaczu.. 

Zadzwoń już teraz A otrzymasz mikołajkowy prezent w postaci świątecznego wisiorka z naturalnych części zneutralizowanych osób.. 

Oferta ważna do wyczerpania zapasów

:ganjamon:

@Matiii już nie wycinaj. Masz światło z każdej strony. Automat może źle zareagować chociaż nie musi. Ja bym nie usuwał. Będziesz widział co puchnie A co przy następnej uprawie byś wyciął jeszcze ewentualnie. Będzie jakiś rzut oka porównawczy.  Ja swoje pierwsze automaty nie wycinalem nic bo chciałem zobaczyć jak rośnie w miarę naturalnie by się nauczyć trochę co jest 5

@Mr.Green no rozumiem dzięki. Ogólnie to strasznie dużo pije ona teraz 1l co 2 dzień ale nie widać oznak braków. 

@Mr.Green Ogólnie to moja druga uprawa w życiu i druga automat. Następny projekt 3 sezony 2 indi i 1 sative ze względu na miejsce box będzie 50x50x140. I tak sobie pomyślałem że sative dam w mniejszą  doniczkę .