Skocz do zawartości
Matiii

0.16 M2 Purpple Punch Auto 60W LED full 18 W Philips 2x

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green też tak myślę ten sam zestaw nawozów co teraz. MarsHydro 100w box 50x50x140 filtr węglowy wyciąg wiatrak turbo 100 mm 135m3/h dodatkowo tłumik w postaci rury tłumi 20dB na metrze. Vapotek Lemon na filtr. 

Treningi myślę o LST i Scrog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy też tak myślę i sądzę tak jakby zaczęła więcej pić to możliwe że już jej trzeba 1.5l co drugi dzień ? Jak podleje ja 1l co drugi dzień to już jest bardzo sucho na drugi dzień . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matiii Musisz obserwować, potrzebuje tyle ile potrzebuje, sam to widzisz ile pije i czy to, co jej dajesz jej wystarcza, czy chce więcej, patrz po liściach. Liście nie wyglądają na zwiotczałe i oklapnięte, ani na napęczniałe od wody, więc można uznać, że ilość wody, jaka podajesz roślinie jest odpowiednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matiii zaczynasz od startu I zwiekszasz do obecnej ilości. Jak podlejesz to podnieś doniczke lekko.. I tak potrzymaj kilka sekund delikatnie "podrzucajac" zebys wyczuł ciężar mniej więcej. Sprawdź ponownie za 24h I 48h a zobaczysz różnicę.  Jak będzie znacząco lżejsza po 2-3 dniach to podlewasz.  Roślinę musisz uczyć picia. Więcej I więcej.  

Ja włączam też palucha całego I jak czuje mokre to czekam A jak suchawo I wilgotne na dole to podlewam  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. 

Kolejny Up. Panna 36 Dzień Flo. 

Trochę gęsta na dole od liści może ja trochę przyciąć ? 

IMG_20221207_221113.jpg

IMG_20221208_172257.jpg

IMG_20221208_172245.jpg

IMG_20221208_172245.jpg

IMG_20221207_221121.jpg

IMG_20221208_172239.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...