Skocz do zawartości
PitolMarian

przyzwoite lampy Led do boxa 60x60x160

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem załoga🤘

Próbuję wybrać przyzwoite lampy Led do boxa 60x60x160. Teorię przeczytałem, chciałbym poznać praktykę. Wyselekcjonowałem kilka lamp i nie wiem, na którą się zdecydować. Czy mógłby ktoś doradzić? Może jakieś top3? 

1. Mars Hydro TS1000

2. Maxibright Daylight 200W

3. Viparspectra pro 1000/100W

4. Viparspectra pro 2000/200W

5.Migro ARAY 125W

6. Phytolite CLOROFILLA 80W

7. Phytolite NX2 192/130 W

8. Cultilite LED ANTARES 180W 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, PitolMarian napisał:

1. Mars Hydro TS1000

ta spokojnie starczy jeszcze zapas będzie 

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy mogłeś po prostu odpowiedzieć na pytanie, jednak nie... postanowiłeś dodać dwa nic nie wnoszące posty. Kto tu zaśmieca forum? 

Jak byś sprawdził daty może byś wyłapał co było pierwsze jajko czy kura😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@PitolMarian Dostałeś już odpowiedź, jaki ma sens mielić to samo kolejny raz, @Udyr ci odpowiedział , mam powtórzyć, jak papuga po nim? Bo słusznie ci powiedział.

Właśnie powtórzyłeś🤤🐦

Nawet dałem Ci podpowiedź, żebyś sprawdził daty, a Ty dalej swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Po raz trzeci, sprawdź sobie daty moich postów. Czy odczytanie kilku literek i cyferek przerasta Twoje możliwości? 

Stwierdziłem jedynie, że odpowiedź dostałem w poście opublikowanym później niż ten pod którym rozmawiamy, "ale dalej pytasz, jakby odpowiedzi nie było, więc pytaj dalej. :)" 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PitolMarian he nie ma znaczenia data dodania, bo lista prawie ta sama , doszło do niej coś, co jest bez znaczenia, dalej numer 2 dominuje w tej konkurencji, nie wiem czego nie rozumiesz, mimo że ci zostało wytłumaczone, że pod tym numerem kryje się Lumatek, jaka jest sprawdzoną lampą, jaka daje bardzo dobre rezultaty uprawne, jak dalej nie dociera to nie pomogę, bo nie jestem w stanie. 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy lista nie jest "prawie ta sama", tylko dokładnie ta sama. Data dodania postu ma ogromne znaczenie, bo pod tym postem nie dostałem odpowiedzi przez kilkanaście godzin i dlatego napisałem w innym miejscu (tam odpowiedź przyszła po kilkunastu/dziesięciu minutach😉). Podziękowałem za odpowiedź i nigdzie nie ponawiałem pytania. Proste? 

Jak dalej nie dociera, to nie pomogę, bo nie jestem w stanie. 

Edytowane przez PitolMarian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PitolMarian No to jak dokładnie ta sama, to odpowiedź jest taka sama , jak ci wcześniej ja napisał Udyr , co widziałem w jednym z postów i do tego się odniosłem. Nieważne ile razy jeszcze ten sam post przepiszesz to w granicach budżetu do 1400 zł, górował będzie Lumatek. Weź daj coś do jedzenia temu chomikowi jaki nakręca kołowrotek  w twojej głowie, bo coś jest opóźniona :D jaja, pozdr.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...