Skocz do zawartości
Cali_Bastard

SPRITZ // Perfect Tree // Soil // Led VIPARSPECTRA P4000

Rekomendowane odpowiedzi

@Cali_Bastard pomidor. Lubię się droczyć. Poza tym nie robię na rynek tylko dla swojego dobrego samopoczucia i wierzę że zdrowia. No może nie dla płuc. Ale ja Kolego nie mam wiedzy, mam przypuszczenia. I no offense, ale ja naprawdę zacząłem cokolwiek o uprawie, kurwa o ogrodnictwie, czytać w 2021r, oglądać fr www. Wy piszecie że macie doświadczenie, ale się nie dzielicie. Nie mówię o sobie, że tego potrzebowałem lub potrzebuje, bo choć do ideału daleko to i na in i out już wiele zrozumiałem 🤷🏻‍♂️ wiele innych osób jednak by skorzystało, część pyta a część się wstydzi?  😉

Zresztą chyba w każdej fr mojej o tym pisałem. No przecież musi być powodem karmienie, a nie inny czynnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 09/10/2022 o 21:48, Cali_Bastard napisał:

Elo 4 2 0

Dzisiaj nasionka chlup do wody, bardzo spoko genetyka i bardzo starannie zapakowane fasolki (na gąbeczce w sztywnych vacuum tubach).
No to jak to mawiają w Warszawie „eta pajechali blyat” 💪🏻

 

suche dane:

🕋 Namiot: Bud box Lite 240x240x200

🔬 Breed: Perfect tree

🧬 Genetyka: Spritz aka Jet A x Mimosa 

🥼 Nawozy: GHE flora series (soft water), canna Rhizotonic, GHE Silica, Rock resinator, canna makro Potasium, canna makro Magnesium, green planet Dense

🕯 Świeczki: 4x Viparspectra P4000

🪣 Donice: Atami 18L

🏳️ Medium: Bio Bizz Light Mix

🌬  Wichura: Cyclone 1800m3/h, 2 mieszaki z lidla 16 cali

 

Bedzie się działo, stay tuned 🖖🏻

7CDFA1BE-1B92-45BF-B68B-D36F7EACAED7.jpeg

3226E9B9-A60C-4FF7-B7D5-807CD2D67F7B.jpeg

Gdzie dorwac takie pestki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up:

 

Zdecydowalem dać im jeszcze tydzień na wodzie. Bedzie walone w nast weekend. Dziewczyny dobijają jeszcze a trichomy są brozowo mleczne w stosunku 20/80.

Jebie za to tak ze musiałem na wyjściu założyć drugi filtr bo nie wyrabiało na jednym.

Jest tam taka jedna (nazwałem ją Halinka), nie za dorodna ale pachnie inaczej niż wszystkie i takiego aromatu jeszcze nigdy nie spotkałem.

Chyba się coś zawieruszyło innego w paczce.
Na końcu wam ją pokaże, szkoda tylko ze nie można aromatu pokazać bo naprawdę jest sztos.
Forest fruit/gellacio/gassy/bubble gum i Krzychu mówi ze jebie jak fioletowa fanta 🤤

Zuzylem o 50% więcej resinatora niż zazwyczaj i czuć to naprawdę jak otwieram namiot 😑😵💫🥴😮💨

 

BB417A74-6F7D-44B9-AADC-3409AF282F2F.jpeg

8B2325DB-975C-4C0B-A7AD-0425D5E08ED2.jpeg

A07833F7-6DE6-4164-9A2D-4F626D31D7E9.jpeg

F1C1DF08-B10E-4464-A73E-0621AA0EE787.jpeg

3D592559-6987-4E67-B0BB-47CCBBC6FAEB.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...