Skocz do zawartości
Lapeno

Green Gelato | Critical Orange Punch | Silver Haze | Maxi Gum ||| LuckyGrow Modular 110

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zdaję sobie sprawę że z tą lampą szału nie ma... Niestety mój budżet to było 1.000 na wszystko, a i tak go przekroczyłem kupując pestki...

Kupowałem cały zestaw (najtańszy 50x50 z led), tak żeby nie było lipy że coś nie będzie pasować. Teraz jak już złożyłem to mi się wszystko wydaje oczywiste i sam bym sobie wszystko dobrał 🙂

Tak czy siak lepszą lampę skombinuję na kolejną uprawę. Na razie zobaczymy co będzie😀

No chyba że dokupić jakieś oświetlenie za powiedzmy te 2 stówy na kwitnienie. Tylko nie wiem czy to ma sens i nie lepiej w przyszłym roku kupić tego Marsa ts1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę ledam. Tam maja fajne budżetowe ledy. Za 160zl możesz mieć naprawdę dobry panel 35W 

 

druga opcja to dwie zwykle ledowe o cieplej barwie No 20-25W i koszt około 60zl z oprawkami. A do następnego grow kupić już lepszy panel. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lapeno żarówka do uprawy. Ktoś to opisuje takie produkty to dobry odklejeniec 😄

Jw. Zwykle Philips E27/ v-tac E27/ solhetta Ikea e27 są wiele lepsze niż te burdelowe róże.

I to są lampy LED, z żarówką nie ma to nic wspólnego 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra czuję w czym rzecz, nie będę robił fuszery🙂 najlepszą opcją będzie chyba ten panel ledam 35 W. Rozmiar też powinien być ok bo to 12 x 25 cm więc jakoś by się zmieścił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 10

W końcu widzę, że roślinki trochę podrosły🙂

Wczoraj wieczorem kupiłem ten panel ledam 35 w, mam nadzieję że przyjdzie w piątek/poniedziałek. 

20221012_085708.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie końcówka uprawy wyglądała. Ja jestem w trakcie swojej pierwszej uprawy i chyba mam dośc podobny setup. Namiot 50x50x120, lampa LuckyGrow modular, 4 doniczki 9litrów wpakowałem.

Kolejna uprawa będzie z jedną rośliną. Jak przy kwitnieniu mi wystrzeliły w górę roślinę to stracilem kontrolę nad namiotem i biłem się z roślinami aby nie wrosły w lampę. Podlewanie dwóch tylnych doniczek nie jest łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz temat Początkujący => Pytania => Pytania o to czy już ścinać. Tam wrzuciłem kilka fotek. Mógłbym ci wkleić całego namiotu ale nie wiem jak obejść limit 13MB 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pawelek napisz jakie masz odmiany.

Też jestem ciekawy jaka będzie końcówka 😀 Ja do tej lampy dokupiłem jeszcze panel 35 W, wjedzie na kwitnienie. Niedługo muszę też lst ogarnąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie - dzień 15, w końcu box zaczyna się zazieleniać 😀 Pomidorki rosną jak pojebane - po 2 cm na dobę. Wczoraj podlałem wodą 450 ml każdą. We śodę lub czwartek kolejne podlewanie i przed tym pasowało by już chyba zrobić lst.

Green Gelato i Critical Orange Punch mają po jednym listku z pomarańczową plamką na końcówce liścia. Czyżby pierwsze oznaki jakichś niedoborów? 

20221017_091507.jpg

20221017_091201.jpg

20221017_091246.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...