Skocz do zawartości
Mr.Green

SoG = 15 x ​ 🌲 ​ Shogun + Bonusy _Organika_Led 245w

Rekomendowane odpowiedzi

@grolsch3  jest i Cliper zapalniczka przy topie ze sloika 😎 

:roorrip:

 

 

IMG_20230108_205000[1].jpg

Tamte powiesze to bedzie lepiej widac 😛 poki co niech dochodza sobie moje ukochane 🙂 

@Katastrofedens  no ładnie pachnie 🙂  powiew swiezosci 😄 Taka wiosna wczesna 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eLo ZaŁoGa :yummy:

Dzisiaj pykło 14 tygodni projektu  czyli  11 tygodni od przelaczenia + 3 tygodnie wega 

Mialem delikatny plan potrzymac je jeszcze tydzien jednak po glebszej analizie oraz wnikliwej inspekcji podjalem decyzje by nie przedluzac tego co nie uchronne 🙂  Coraz wiecej lisci zamiast usychac prawidlowo.. zaczely usychac na mokro.. czyli nie prawidlowo.. 🙂 co w polaczeniu z dosc wysoka wilgotnoscia przy kazdym podlaniu sprawilo iz w mojej glowie zapalila sie lampka.. Jebać pleche !!! Trichomy mleko a na niektorych roslinach kurwa smietana.. 🙂 lekki podlot bursztynu widoczny podczas zdjec satelitarnych tylko utwierdzil mnie w przekonaniu ze nie ma co sie szczypac i lecimy z koksem 🙂 

Rachu Ciachu i po Strachu  ✂️✂️✂️

Jestem zadowolony z efektu ktorego nie bylem do konca pewien.. Po srednio wykonanej defoliacji dwie panny nie napuchly tyle co reszta kolezanek za to nadrabiaja warstwa pozadnego lukru.  Uwazam iz jest potencjal w tego typu grow w moim repertuarze i z pewnoscia powtorzymy tą akcje wprowadzajac ulepszenie. Jak dla mnie.. hmm.. mysle ze wykorzystalem 75-80 % potencjalu jaki stwarza taki typ uprawy. Ciutke mniej doniczek i lepsza praca swiatlem by w nastepnej probie sprobowac to wszystko bardziej zbic i dojebac 🙂 

Jak widac nie ma co sie zastanawiac czy cos ma sens.. czy nie.. tylko wez to kurwa zrob i nie pierdol ze sie nie da..   15 roslin na 0,7 m2 jak widac dla amatora/szafiarke nie stanowi zadnego problemu 🙂  Lekkie ryzyko sie oplacilo co poskutkowalo dobrą lekcją/nauką oraz dosc obfitym poligonym doswiadczalnym. 

Kolory przerożne.. od fioleta po pomarancz i nawet zielone jest 😛 

Zapach.. ja jebie.. 🙂 obłęd + opętanie      

Cukru jest tyle ze trzeba bylo zapodac panną insuline. Wszystko sie klei przeokrutnie.. za to uwielbiam organike miedzy innymi 🙂 nawet popcorn z dołu wyglada jakby zamarzal 🙂

Pestki mimo ze byly z jednej paczki roznia sie i to niektore przyklady mozna uznac za totalna rozbieznosc co bardzo mnie cieszy bo przy 8 Shogunach smialo stwierdzam ze sa tam 3 rozne sorty palonka.. + do tego swoja hybryda aLLa No Name..  ktora hipnotyzuje swoimi egzotycznymi nutami. 

Dobra koniec sritu pitu.. 😄  

... robić swoje po grób  🚀

Pozdro ludziska ! 

Pierwsze 5 z 9 sztuk ktore dzisiaj dostapily zaszczytu zawisniecia glową w dół dla swojego stworzyciela :rollit:

 

 

IMG_20230115_184020[1].jpg

IMG_20230115_180343[1].jpg

IMG_20230115_181336[1].jpg

Pozostale 4 dziewczyny 🙂 

 

IMG_20230115_182823[1].jpg

IMG_20230115_184430[1].jpg

IMG_20230115_183611[1].jpg

IMG_20230115_183153[1].jpg

IMG_20230115_181642[1].jpg

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wszystko razem 🙂 230662229_IMG_20230115_1850181.thumb.jpg.061309d4c5f9ab248007f298caf2ce97.jpg

 

Dziekuje wszystkim za towarzystwo oraz dobre rady. Bez was to nie była by taka dobra zabawa 😉 

Trzymajcie sie człowieki   :roorrip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mr.Green napisał:

i wszystko razem 🙂 230662229_IMG_20230115_1850181.thumb.jpg.061309d4c5f9ab248007f298caf2ce97.jpg

 

Dziekuje wszystkim za towarzystwo oraz dobre rady. Bez was to nie była by taka dobra zabawa 😉 

Trzymajcie sie człowieki   :roorrip:

Jak tak patrzę na to zdjęcie to nie wiem czego się czepiasz tej lampy i operowania 😉 ładne porosły te pałki😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 Dzieki. Tez tak mysle xD 

Najpierw na mokro usuwam wieksze liscie i niektore cukrowe.. troche czasu dzisiaj braklo zeby dokladniej ogolic. Nie ma lata i upalow to wiekszy/grubszy trym zrobie na mokro a potem na sucho ewentualne poprawki. Mysle ze jutro sie tym zajmiemy 😉

Jak jest gorąco i sucho to zostawiam panny z opierzeniem zeby za szybko nie odparowaly 😛 tym razem nie ma takiej potrzeby. 

Warunki suszenia na stan obecny to 57% wilgotnosci i 18/19 stopni C

Duzo lisci cukrowych obłędnie pokrytych trichomami.. co kurewsko mnie cieszy bo spoleczenstwo domaga sie babeczek i ciasteczek na bazie MegaMocnegoMasla 😄 

@grolsch3 Nie czepiam sie 😛 ale z obserwacji tego grow wiem ze moglbym to jeszcze podkrecic 😛 co tylko zacheca mnie by powrocic do tego ukladu. 12 doniczek i troche wiecej w łape dla operatora oswietlenia i powinno byc cacy 🙂 co postaram sie oczywiscie udoodnic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mr.Green napisał:

i wszystko razem 🙂 230662229_IMG_20230115_1850181.thumb.jpg.061309d4c5f9ab248007f298caf2ce97.jpg

 

Dziekuje wszystkim za towarzystwo oraz dobre rady. Bez was to nie była by taka dobra zabawa 😉 

Trzymajcie sie człowieki   :roorrip:

Na zdjęciu 450 g, jak na moje oko, a w domu musi ładnie ziołem zalatywać, jak to suszysz poza namiotem bez filtra weglowego. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy 450 chyba mokrego  😄

Nie zapominaj że to organiczny shit I nie jest on tak full komplet ulany jak np. Twoj kwiat  🙂

Optycznie wygląda duzo. Nie powiem.  Jak to rozwiesilem to tak dość miejsca zajmuje  😄

Nie masa jest ważna kumpel a Certyfikat jakości  😛

Zobaczymy jak wyschnie  🙂

Coś tam może zalatuje troszkę  🙂 lecz babci to nie przeszkadza  😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Na moje oko to tam 450 g jest, ale wiesz lepiej , widzisz to na żywo. Jasne, jak chodzi o jakość i moc to najważniejsze w kwestii tematu. Taka ilość musi mocno pachnąć, jak bym tak zrobił u siebie to długo bym na policje nie czekał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Przyłączam się , daj wynik, jaki by nie był, pokaż, co tam u ciebie wyszło. Ja miałem uprawę, gdzie mi się wydawało, że zgarnę 400 g, a wyszło ostatecznie 260 g :D Jednak wtedy faktem jest, że ze względu na filtr węglowy , jaki przepuszczał zapach ściąłem za szybko, takie wspominki. Daj zdjęcia i wyniki z podsumowania z uprawy i napisz, jakie efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy spoko loko nie ma sie z czym czaic 😄 

Wyszlo okolo 350 dosc bardzo suchego palenia. Tym razem suszylem troche dluzej by sie kruszylo w rekach wrecz. Po wlozeniu do sloika troche i tak nabralo znowu wilgoci jednak i tak bylo bardzo suche co bylo porzadane bo duzo towaru palilem z fifki 😎 

Z krzaka srednio wyszlo 30g. Nawiecej jeden dal kolo 40 a najmniej 20 z malym hakiem. Glowne topy fajne zbite lecz wszystko ponizej raczej popcorn 😛

Efekty dosc zroznicowane jak na jedna odmiane. Dwie sztuki byly bardziej betonujace i zamulajace. 1 to jakas masakra ogolnie. Bardzo mocna. Po lufie trzeba bylo chwile usiasc heh, reszta bardziej w Sative. Na jednym topie troche plechy bylo niestety.. wycialem pleche reszta topa byla pod obserwacja i nic wiecej sie nie dzialo.. to ziomek opierdolil 😄 

Koniec koncow zadna sztuka nie byla podobna do jednego grow czesniej gdzie mialem jednego Shoguna.. 😄 dziwna akcja 🙂

To chyba tyle.. nie ma co wiecej sie rozczulac 🙂 trzeba leciec dalej  :yummy:

@Tester prosze o przeniesienie do zakonczonych. 

Dziekuje wszystkim za atencje pozdrawiam i zapraszam do nastepnego projektu 😉 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Zielone krainy Nic z tych rzeczy 😄 zrobilem sobie male pauze.. i wjebalem sie w swoje najwieksze uzaleznienie.. w prace 😄 wczesniej mialem troche wiecej wolnego czasu ale ostatnio wjebalem sie w dosc duzy projekt i troche mnie praca pochlonela. Do tego sobie palilem swoje owoce ciezkiej pracy i bylo mi chwile blogo 😄  Jestem juz z powrotem 😛 takze bez stresu 🙂😎 

Zdjec nie mam za duzo.. niestety.. bo w sumie to kurde tylko dwa ktore sie nadaja 😄 wybaczcie 

 

IMG_20230207_215845[1].jpg

IMG_20230207_212103[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...