Skocz do zawartości
Mr.Green

SoG = 15 x ​ 🌲 ​ Shogun + Bonusy _Organika_Led 245w

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green to minus różnych odmian 😅 ale lepiej się tak pomęczyć i palić co innego co chwile  niż w kółko to samo 🍀

@WBB ja  już nie pale od roku i kuzwa to nie dla mnie brakuje tego na weekend ☹️  alkohol ok wypić trochę a jak za dużo to ciężko na żołądku potem głowa boli nie polecam 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alko to zło🍀 No naprawdę odkąd mam bobasa 🤷‍♂️ i dlatego teraz problem ze startem i wgl trzeba czasu ☹️  ale już namiot jedzie 1m2 jak zacznę to z pierdolnieciem  😂😂😂

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green wspomnij to mojej 🤣 jak nie było małego miała problem ale nie taki a potem jak już jest  mały i chce to czemu nie robiłeś jeden za drugim ? Bo k**** miałaś problem z tym jak za często…. I coraz więcej problemów stwarza z byle gowna szkoda ze zrozumiałem to po czasie… tak już dawno bym ja wyjebal zanim  dziecka nie było i znalazł o wiele lepsza co by nie miała problemów i miała chociaż coś w głowie a nie nasrane jak jej matka a jej ojciec ostrzegał teraz wiem czemu 😤 tak w nawiasie tez jej miał dosyć i skończył swoją męczarnie a w porządku gość i mówi ze teraz wie co to  życie 😄 a z czarownica nie ma nawet o czym pogadać bo co 2 słowo kurwa ja pierodle jak to złe w życiu nie miła a z tego co wiem to jie jeden chciał by tak mieć 😂😂😂 po prostu historia na  kabaret🥹 

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens moim priorytetem w szukaniu  wybranki losu było akceptowanie palenia.. I znalazłem taka co sama czasami zapali.. 😛 moja też trochę krzywo na to patrzyła na początku a teraz sama zagląda i mówi.. Ale szybko idą  😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green moja po porodzie zrobiła się naprawdę nieznośna odjebalo tak ze szkoda gadac… niby akceptuje palila  dużo kiedyś ze mną a teraz ? Nawet nie chce słyszeć o tym i mówi jaki ja nienormalny niedojrzały i wyzywa od kij wie kogo, to nie jest normalne 🤷‍♂️  nawet jak by było to legalne to i tak  miała  by problem 😂 wiec coś trzeba z tym zrobić 🤷‍♂️  zazdroszczę takiej wybranki i wszystkiego  dobrego dla was 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens może jej przejdzie i bedzie lepiej 😛 czasem trzeba czasu na różne problemy  😉

Kurde przymierzam się do praski co by żywice wyciskać.. może polecasz jakąś ? 😄

Albo ogólnie ktoś 🙂 miał z tym kontakt i jest w stanie coś polecic  

@Katastrofedens Widzisz tak to jest z tymi babami.. 😄 ja teraz kombinuje jak tu małego boxa przemycić na chatę żeby moja nie mówiła że jestem dałn.. 😄 bo chciałbym już te pierwsze 3 tygodnie startować w drugim małym boxie zanim obecne dojdą.. 🙂 co by usprawnilo całą twórczość artystyczna  😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green z tego co wiem to

pod każda prasa wyciśniesz żywice byleby miała te 2t nacisku 😅 ja kiedyś milem w robocie taka zajebista do 1000t ale kuzwa wtedy JesCze to takie modne nie było 😂

widzisz mojej to nie przejdzie nawet na to nie liczę 🙄 chyba się już z tym pogodziłem 😂 ale może wyjedzie do polski tam mieszkać to niech se jedzie jak tam  tak dobrze się niby żyje 😂 ale najbardziej to za bobasem będę tęsknił ☹️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens czyli taka 5T powinna wystarczyć lekko 😛

W Polsce się łatwo nie żyje.  Jak nie masz czegoś po rodzicach  to jest lipa. Wynająć kwadrat + opłaty.. A i ceny kosmos.. do tego debilne przepisy i końca wymieniana nie widać.. 😄

Nie wysyłaj jej na siłę do PL. Kobiety często po porodzie mają jazdy.  To jest stres i uraz po porodowy.  Możesz to zwalczyć u niej razem z nią. Dla niej teraz dziecko jest najważniejsze bo instynkt jej nakazuje.  Trzeba nad tym popracować. Musisz sprawić żeby się odblokowania kobita.  Skoro wcześniej nie było problemu  z takimi rzeczami to może jest szansa uzyskać kompromis. Nic na siłę, bo to później jeszcze gorzej wychodzi. Szkoda dzieciaka żeby bez ojca biegal 😉 . Moja tez miala depreche po porodzie. 3 lata w sumie dopóki nie poszlo do przedszkola. Potem praca na kilka godzin i człowiek wraca do życia  😛 i normalności.  Tez mialem jazdy o kurde takie bzdury.. ze szkoda gadać ale kocham swoją kobietę a i za potomstwo bym zajebal goryla golymi rękami  🙂 także jak Ci zależy to szukaj sposobu i walcz do końca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ale ona sama chce mówi ze dziecko nie będzie gadało po niemiecku ☹️ ja nie chce by jechała tez ja kocham… mówi ze jej  się nie podoba tutaj i wgl  i to przed porodem już było w sumie od ostu lat tak gada ☹️ do mamusi ciągnie to widać… nie ma swojego życia tylko mama mama to chore jest a tłumacze masz swoje życie rodzine zajmij się tym osiągnij coś w życiu 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens u mnie było tyle szczęścia ze my się poznaliśmy w DE. Oboje z rodzin po rozwodach rodziców..  Oboje lubimy Polski rap. Trochę tak jak brat z siostrą się dogadujemy 😄

Moja po porodzie też miała jazdy ze nikogo tu nie ma, że nikogo nie zna, ze ciągle w domu.. itp. Trochę walki było aż w końcu napisała na Facebooku czy są jakieś matki w okolicy z dzieciakami i tak stworzyła grupę znajomych Polaków za granicą z małymi dzieciakami i teraz ma znajomych itp Ma pracę która jej odpowiada I już nie chce wracać do PL bo nie mamy nawet za bardzo do czego.. A chcielibyśmy wrócić do PL

Trochę ciężki temat jak ona chce do mamy.. To ciężko z tym walczyć bo ma zakodowane coś w głowie I nie akceptuje innej wersji.  

Dziecko pójdzie do przedszkola to samo się języka nauczy.  🙂

Takie pytanie zagadka dla wszystkich..

Czy pies policyjny taki na 4 nogach z mokrym nosem wyczuje  resine czyli żywice wyciskana z topow..? Ktoś to może wie.. ? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green widzisz trzeba czekać jak się sytuacja potoczy ona wszytko na nie szkoda gadać 🤷‍♂️ ja tez bym wrócił jak bym miał do czego 🙄 tłumaczysz jej to a ona i tak swoje 😂  dobra koniec tematu bo to temat rzeka i najlepiej do pogrania przy blancie j drinku 😅

Pies wyczuje na pewno to dalej buszek tylko w innej postaci 😋 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puk Puk Kto Tam.. Nie Musisz Otwierac

Bo Nawet Jak Mnie Nie Ma i Tak Jestem Gdzie Trzeba   :acigar:

9 tygodnia od flipa,  4 sztuki Criticala trafiły pod nóż.  Były to najmniejsze sztuki ze wszystkich ktore przeslały puchnac i nie wiele przybraly na masie. Łodygi miały puste w srodku. 3 bardzo a jedna tak srednio..  Nie było sensu tego trzymac dluzej. Mimo braku puchniecia wloski zbrazowialy a trichomy praktycznie wszedzie mleko, stad decyzja o kosie. Do tego dochodzi fakt ze juz nie umiem wytrzymac bez swojego palonka i jest to potezny argument heh 😄 🙂 Juz nadszedl ich czas. Juz nie maja czasu 🙂  

Zrobilo sie odrazu troche wiecej miejsca z boxie. Dwa słoiki jeszcze dochodza w boxie razem z 8 Shogunami i jedna hybryda 🙂 

pozdro ludziska i Dosiego roku :roorrip:

 

IMG_20221230_211100[1].jpg

IMG_20221230_211157[1].jpg

IMG_20221230_211212[1].jpg

 

 

IMG_20221230_214308[1].jpg

IMG_20221230_214630[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green hahaha, Ty Głodomorze! 😄 Przysięgam, że dziś w robocie sobie pomyślałem, że będzie kosa 😁 ale żeby nie było kolorowo to pozwól, że się przyczepię - znowu powyciągane masz te badyle 🤔 nie myślałeś, żeby mniej ich dać i mocniej tą lampą poświecić? Niech się zbiją trochę, grubsze łodygi będą to nie będziesz miał tyle popcornu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik haha dobre z tą kosą 😄 Myslalem o tym i nastepne grow ida 2 max 3 sztuki i bedzie wieksza operacja swiatlem. Byla analiza i teraz zmieniamy taktyke zeby sie tak nie wyciagały gady jedne  😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Mi materiału w słoiku wystarczy na dwa tygodnie, a roślina do kosy wymaga około miesiąca, więc raczej też coś będę podkradał, albo pójdę na detoks. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 szronu nie brakuje. Tyle pocieszenia z malych topow.. ze nie są surowe tylko oblepione żywica z każdej strony 😛

Zauważyłem to co czytałem.. Że mała doniczka nie służy organice  😛

@Katastrofedens  dokładnie.. kilka gietow będzie na start  🙂 zawsze to pomoże przetrwac  😄 do większej ścinki jeszcze ze 3 tygodnie  🙂

@Zielone krainy To też dobrze lecisz jak na nie kurzoka  😄 Ja już gloduje od jakiegoś czasu.. posilkujac się jakimś gownem z ulicy co jakiś czas.. cierpiac przy tym na brak jakości produktu 😄 stad moja decyzja.  Nie będę ukrywał ze na to liczyłem.. Że Criticale dojdą szybciej I będę mógł już coś urwać dla siebie zanim się dokona żywot owego  grow  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...