Skocz do zawartości
Mr.Green

SoG = 15 x ​ 🌲 ​ Shogun + Bonusy _Organika_Led 245w

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to poszło, lampa chyba po fryzjerze może iść w dół już i niech rosną maczugi a moc będzie z wami 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster roboty nigdy dość 😛 poprostu lubie za każdym razem coś innego spróbować.  Swiezak jestem to szukam złotego grala 😛 do tego stres mam jak to tak streczuje w górę.. Że nie obrodzi heh 🙂 więc fajnie bedzie coś porozkladac bardziej przy ziemi.. Dla odmiany.

Następne grow wjeżdża 2x Sugar Bomb Punch  od Dutch Passion 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Growerzy :ghelyon:

Dobijamy 7 tygdzien z czego 4 tydzien od przelaczenia. 

Lampa 80% bo im ciagle malo swiatla. Po defoliacji krzaki roznie sie zachowuja 🙂 jedna puchna topy glowne a inne jakby zajely sie pompowaniem mniejszych odrostow. Zroznicowane efekty troche 🙂 ale ogolnie cos sie dzieje.  Scisk robi swoje i zauwazylem ze kazda roslina ma swoje patenty by zwiekszyc swoje szanse:D 3 sztuki tez chyba za mocno wygolilem czego efektem nie jest dalsza praca nad glownym topem lecz kopa dostaly odrosty i cisna ku sloncu. 

 

IMG_20221125_164021[1].jpg

IMG_20221125_164038[1].jpg

IMG_20221125_164052[1].jpg

IMG_20221125_164214[1].jpg

IMG_20221125_164235[1].jpg

IMG_20221125_164335[1].jpg

IMG_20221125_164417[1].jpg

IMG_20221125_164154[1].jpg

IMG_20221125_164431[1].jpg

IMG_20221125_164124[1].jpg

IMG_20221125_164526[1].jpg

@Soniq21 :acigar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Robie to po trochu.. i ogolnie za duzo tego 😄 nie wiem jak sie za to zabrac.. jak jednego planta oskubalem to wyglada jak rabarbar 😄 jedna gruba lodyga haha 😐   Wycialbys to brutalnie od dolu do pewnej wysokosci ? tak bez litosci ? i zostawic poszycie plus jedno pietro ponizej.. ? dobrze to odbieram ? 

Czy lepiej znowu usunac wiatraki te co zaslaniaja.. i doswietlic troche te doly ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dlatego polecam chydroponike w@Mr.Green żadne robactwo się nie zalegnie.  Też bym wycia cały ten popkornu na dole na raz  im szybciej roślina nie będzie wkładała energii w dolnej topy tym szybciej gurne zaczną puchnąć  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mr.Green napisał:

zastanawiam się czy sobie jakiegoś małego gekona nie kupić 😄 niech się tam buja po tych plantach 

Zjarałem kiedyś jaszczurkę, była tak spizgana, że miała czerwone oczy i łapała zamuły straszne. 🤣 Przebyła ze mną 30 km tripa i jak ją na wolność wypuściłem to się nawet nie połapała dalej łaziła niedaleko przez pierwszą chwilę.

@Mr.Greenrób jak @Udyr mówi wal te doły bo szkoda energii, przed podlaniem fryzjer z wiatraków które uważasz zobaczysz wtedy penetrację światła jaką masz faktycznie i reszta odnóg które nie rokują lub za nisko out, ja zostawiłem u siebie chyba 3-4 takie odnogi bo miały niby otwartą drogę na światło i sporo liści w tym się buduje jak i tak są za daleko od lampy bo moc wtedy leży i tak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witac was to radosc w moim sercu  :rollit:

Koniec 7 tygodnia od wyklucia i 4 tygodnia od przelaczenia. Rosliny sa w 2-3 tyg flo.. zalezy jak lezy. Shoguny wolniej sie zbieraja bo dluzej kwitna. Criticale cisna juz do przodu. Za zdrowym rozsadkiem idac.. oraz opierajac swoj brak doswiadczenia o rady @Udyr @Soniq21 oraz @PrzeMIX usunalem smieci z dolu oraz kolejnych wiatrakow zostawiajac to co najlepsze i niezbedne. Ladnie sie doswietlilo wszystko i jest przewiewnie 🙂 oby wyszlo na lepsze. Poznalem co to defoliacja 🙂 i widze jak to dziala.. jak nowe pędy dostaja kopa.. i jak roslina zmienia podejscie do zycia 🙂 Uwazam ze waznym aspetkem defoliacji jest zrobienie jej wczesniej jeszcze na wegu, czego ja akurat nie zrobilem 🙂 

 

IMG_20221127_204717[1].jpg

IMG_20221127_204525[1].jpg

IMG_20221127_204624[1].jpg

Mam nadzieje ze za tydzien bedzie widac pozytywne efekty zabiegu 😉

Z buchem i trzymajcie sie wariaty i wariatki  

:ganjamon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...