Skocz do zawartości
Git

Blueberry gum sezonik

Rekomendowane odpowiedzi

Hi

Oświetlenie - MarsHydro ts1000

Boxik 60x60x200

4dni temu wrzucona na kwitnienie. Na razie wszystko gra, w tej uprawie daje maxymalna dawke jedzonka podana przez producenta. 

IMG_20220929_052856.thumb.jpg.fc556fe51f702da8addf5db7952831a1.jpgIMG_20220929_052850.thumb.jpg.8cfc5e55974d796159240971b8313555.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Filozof napisał:

@Git a box jaki i lampa?

Sorki mordo, to moja chyba 5 czy 6 uprawa na tym samym set upie, wiec nic nie wpisalem. Ale lampa to MarsHydro ts1000 a boxik 60x60x200. Zobacz poprzednia fotorelke mordko. 

6 godzin temu, Mr.Green napisał:

Łoooo jebaniutkiieee toc to jak dzewo cytrynowe  wyglada hehe 🙂

Ile to bylo na wegu i gdzie 😮

Haha dziekuje bratku, miala dosyc długi weg, ale ona stala na dworze jak mi poprzednia kwitła. Pozniej przenioslem ja do pokoju, bo juz przypal robila i tam troche sie pokiereszowala, dalem ja spowrotem na dwor i zaatakowalo ja jakies robactwo. Powycinalem jej wszytskie zarazone liscie i spryskalem jakims preparatem na owady i po 3 dniach wsadzilem ja do wypucywanego boxika i tam elegancko odbila. Ale szczerze to jakos 17lipca puscila kielek xd takze calkiem dlugasny veg, no ale z problemami i slabymi warunkami. Do boxa wleciala jakos 15 wrzesnia w takim stanie

IMG-20220916-WA0001(1).thumb.jpg.f6b6bc57e4afb83f4adc1fe5a860da39.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mr.Green napisał:

Ona jak byla na dworze to powinna kwitnac bo slonce juz krocej swieci.. ?! 🤔

Byla na sloncu od lipca do jakos troche sierpnia xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Brazil Munster napisał:

Może inne ale wszystkie podobne do siebie. 😅

No niezbyt, wy mowicie do 21 dnia, a dominik po 21 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, doominik napisał:

@Git ja po około 3 tygodniach

Miał na myśli pewnie końcówkę trzeciego, od 18 do 21 w przypadkach specjalnych jak dwa dni przeciągniesz do 23 to tragedii nie będzie przecież. 😅😁 Najwyżej zatrzymasz wzrost na dwa dni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...