Skocz do zawartości
leon1998

Dziwny buch lub coś mi dosypali

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jak w temacie mam problem z ziółkiem wydaje mi się że coś jest z nim nie tak zamiast mieć po paleniu relaks to mam natłok myśli ze kazdy zle chce dla mnie próbowałem 2 dwóch źródeł i to samo czasem nawet ciężko było mi oddychać nie biorę nic innego ani nie pije od miesiąca   co to może być czy to wina zioła czy mój organizm źle raguje na zioło jakies 3 miesiące było ok fajnie się paliło było zajebiscie no ale po jednej imprezie zaczęło sie gorzej samopoczucie palenie zioła to nie to co kiedyś może ktoś coś mi dał wtedy i nie można mieszać z ziołem? Tak od 2 miesięcy po tamtej akcji może coś ktoś wie co tak długo może działać albo co jest przyczyną czy to wina zioła czy jakiś dopalaczy czy mój organizm .A na tej imprezie dużo wypiłem i film mi się urwał na 2 godziny później zaczęły mnie nerki boleć i do kilka dni i od tamtej pory coś nie jest tak jak być powinno może ktoś będzie wiedział co jest przyczyną.  Bardzo proszę o pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leon1998 Niewiadoma, bo nie wiadomo, jakiej jakości było zioło, czy w czymś nie było maczane, jak i też twój organizm stanowi niewiadomą, twoja psychika i dany stan psychiczny wszystko odgrywa tutaj rolę,  nie da się stwierdzić, co konkretnie za to odpowiada, czytając sam post. Jak coś na ciebie źle działa to tego nie bierz, bo nie warto, ewentualnie  sprawdź czy problem nie tkwi w złej jakości tematu, jak problem będzie się powtarzał to sobie odpuść palenie, bo może to twój organizm i psychika nie dźwigają tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Zielone krainy napisał:

@leon1998 Niewiadoma, bo nie wiadomo, jakiej jakości było zioło, czy w czymś nie było maczane, jak i też twój organizm stanowi niewiadomą, twoja psychika i dany stan psychiczny wszystko odgrywa tutaj rolę,  nie da się stwierdzić, co konkretnie za to odpowiada, czytając sam post. Jak coś na ciebie źle działa to tego nie bierz, bo nie warto, ewentualnie  sprawdź czy problem nie tkwi w złej jakości tematu, jak problem będzie się powtarzał to sobie odpuść palenie, bo może to twój organizm i psychika nie dźwigają tematu. Ale raz było że po paleniu bardzo głowa mnie bolała to może oznaczać złej jakości temat?

 

Wydaje mi się wina tematu spróbuje innego tematu najlepiej ale to za jakiś czas wtedy będzie wiadomo czy to wina bucha czy mój organizm nie daje już razy ale ja dużo nie pale raz na tydzień fifke

Edytowane przez leon1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...