Skocz do zawartości
Arcane

Uprawa automatów.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam, 
Chciałbym posadzić swoje pierwsze dziewczynki. Stąd moje pytanie czy jest sens sadzenia automatów normalnie w pokoju bez growboxów i innych udziwnień ? Po prostu doniczka światełko nad paniami i odżywki? Czy mija się to z celem i nic z tego nie wyjdzie. Nie zależy mi na maksymalizowaniu plonów, tylko i wyłącznie chodzi mi żeby była zdrowa i dotrwała do ścięcia. ( jeżeli jest taka możliwość i do zrobienia to jakie odmiany pancernych automatów polecacie ) 
😁

Edytowane przez Arcane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Growerseed napisał:

@Arcane możliwe, ja tak robiłem ważne tylko by pod koniec pomieszczenie było wentylowane i sprawdzanie wilgotności żeby plechy nie było 

Ile można się (pi razy oko) spodziewać plonów z jednej roślinki ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arcane 10 - 20 g to takie realne możliwości w ten sposób. Wszystko zależy od doświetlenia i treningów. Ja np. stawiałem na kwitnieciu lampę pionowo by mi doswietlala doły także. Mam teraz np. z 3 odmian 3 takie słoiki jak po dżemie łowicz. Mówię tu o automatach z periodami może to wyglądać lepiej. Np perioda miałem 15g teraz ale donica była 2L . Z automatów miałem 20g donica 9L. Jak widać to widać różnicę bo jednak na automaty to trzeba się postarać trochę.

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...