Skocz do zawartości
Tomson123

Dziwna faza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako iż byłem kilka dni temu w Holandii zajaralem 3 razy. 

1 raz był dosyć spoko, poczułem działanie po 10 min , śmiech, dziwny prąd który przeszedł przez moje ciało oraz gastro.

2 palenie było dosyć nudne, nie poczułem właściwe nic oprócz otlumienia, a wypaliłem 2 lufki. 

3. Bardzo dziwne, wypaliłem 1 lufkę, byłem opóźniony, otlumiony, jak siadłem, rozpływałem się, mimo to że telefon był w kieszeni , myślałem że gdzieś go zgubiłem, przez co wpadłem w paranoję, skupiałem swoją uwagę na jednych rzeczach, kiedy stałem poczułem nagle coś w sercu i zacząłem se coś myśleć o tym że mam zawał, kiedy o tym myślałem czułem ucisk i ból w klatce piersiowej, dosłownie jakbym miał jakiś zawał, serce biło jak szalone ,idąc myślałem na 100 prc widzę znajomego a była to jakaś inna osoba. Byłem blady i przerażony. 

Czemu faza weszła mi tak dziwnie za 3 razem ? I jaki typ typ fazy ? Bo napewno nie byłem z niej zadowolony. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomson123 Też mam podobne fazy jak długo nie jaram. Ale z biciem serca tylko. Ja tam wszystko biorę na spokojnie wiem że po dłużej przerwie mogę mieć lekka arytmię ale podchodzę do tego na spokojnie beż stresu . Grunt to nie popadać w panikę i paranoje. Następnym razem jebnij buszka lub dwa i czekaj na rozwinecie fazy. Jeśli Ok to odczekaj chwilę i zapal jeszcze jeśli jakieś paranoje nie pal wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomson123 typowy bad trip, myślę że z czasem każdego coś podobnego złapie.  To z sercem to  objaw paniki i wkręcania sobie złych rzeczy które mają się wydarzyć. Jakbyś miał dostać zawał szybciej go dostaniesz bez zioła niż z ziołem. To jedynie efekt paniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Niemedyczny_Użytkownik napisał:

Dobrze, że napisałeś, że to w NL bo zaraz były by rady ze to na 100% chemik xDDDDDD

No, co to było nie wiem, ale wiem że na legalu wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...