Skocz do zawartości
UKTHC

1x Strawberry Lemonade, 1x Mimosa Orange Punch, 1x Blue Dream - Lumatek 200w

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! 

Box - 80X80X180 

Oświetlenie - Lumatek Attis 200w 

Wentylacja - WENTYLATOR KANAŁOWY VENTILUTION fi125mm, 2 biegi 220/280m3/h. + filtr. Jeden mieszający, wlot pasywny. Nawilżacz powietrza. 

Nasionka - feminizowane 1x Strawberry Lemonade, 1x Mimosa Orange Punch, 1x Blue Dream 

Nawozy - cały zestaw od Canna:

Terra Vega 250 ml - nawóz do gleby, faza wzrostu.

Terra Flores 1 L - nawóz do gleby, faza kwitnienia.

PK 13/14 50 ml - wzmacniacz kwitnienia.

Cannazym 125 ml - nawóz wzbogacający podłoże.

Rhizotonic 250 ml - dla bujnych korzeni.

Canna Boost 125 ml - stymulator kwitnienia.

Calmag Agent - magnez od Canny 

Rhino Skin 

Ziema - Canna Terra Professional 

Donice - materiałowe 20L

Trening - LST i FIM 

 

Ruszam z 3 uprawą. Panny wyszły po 2 dobach w wacikach. Łebki pokazały 8 września. Strawberry zamiast głowy wypuściła korzeń i musiałem ją obrócić do góry kołami.. I chyba mocno zestresowała się tym zabiegiem, bo sporo jej brakuje do dwóch pozostałych. Pewnie wyjdzie z niej karzełek.. 🤷🏻‍♂️ Trudno nic już nie poradzę.. Wrzucam parę forek. Jakbym o czymś zapomniał napisać to pytajcie 😉

Pozdro! 

IMG_20220908_224919.jpg

IMG_20220908_224926.jpg

IMG_20220908_224934.jpg

IMG_20220917_134941.jpg

IMG_20220919_173539.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr smakowałem owoce z poprzedniej uprawy 😋 

@Cali projekt był przewidziany na 3 sztuki, gdybym wiedział, że ta mała będzie taka niesforna to bym dorzucił jeszcze 1 pestkę.. Trzeba szukać pozytywów.. Będą miały chociaż sporo miejsca, żeby się rozrosnąć 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC Siemka! 

Skladam identyczny zestaw i mam pytanie.. Skad mam wiedziec na jakiej wysokosci ma byc lampa w zaleznosci od fazy wzrostu ? Czy to wyglada tak ze na veg jedna wysokosc a na flo inna ? Moze to glupie pytanie ale jestem real begginer i w sumie kto pyta nie bladzi… Pozdrowionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AirWalK97 ja zaczynałem od 40cm i poprostu widzę jak się wyciągają zbyt roślinki to zmniejszam wysokość a jak idą satysfakcjonująco to podnoszę 

To samo jak zmieniasz moc lampy na większą to podnoszę jeszcze wyżej i tak samo czekam na rozwój sytuacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AirWalK97 lampę mam na ten moment ustawiona na 40cm, ale jutro podciągnę na 45cm 😉 ustawiona na 40% mocy. Jak przerzucę do docelowych dam im odetchnąć i zmienię na 60%. 

Tak wyglądają 13 tego dnia od wyjścia 🙂

IMG_20220921_214030.jpg

IMG_20220921_214045.jpg

Ps. Jak już jestem na forum 😄 pany tego Rhino Skin'a to gdzieś czytałem u kogoś, że można dawać już na vegu i podobno robi robotę 🤔 prawda to? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, UKTHC napisał:

Ps. Jak już jestem na forum 😄 pany tego Rhino Skin'a to gdzieś czytałem u kogoś, że można dawać już na vegu i podobno robi robotę 🤔 prawda to? 😜

a nie  na kwitnieniu się go daje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 dzień od wyjścia z ziemi. 

Wczoraj podlane po 200ml pH 6.0 wody z ukorzeniaczem - 3ml/l. Ostatnie fotki w kubeczkach i jutro lecą do docelowych 🙂

PS. Znalazłem to co szukałem. Pan @Caliporuszył temat krzemu na wegu 😁

IMG_20220924_103100.jpg

IMG_20220924_103056.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UKTHC elegancko 🍃🍃 ja bym poczekał jeszcze z tym przesadzeniem do 3 tyg bo moim zdaniem nie są na tyle duże w air potach byś miał je 2x większe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już byłem w trakcie, ale zabrakło mi ziemi 😁😅 poczekają do jutra z przesiadka te większe, a tego malucha przesadzę za parę dni 😉

@Cali to mówisz, że próbowałeś już kiedyś z tym krzemem i dało rezultat? Ja mam tego Rhino Skin'a od AN i zastanawiam się czy im tego delikatnie nie zapodawać 🤔

IMG_20220924_152502.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj panny przesadzone do docelowych. Dostały po litrze wody z ukorzeniaczem i minimum Rhino. pH 6.1

Całkiem ładnie wypełniły kubeczki 😉

18 dni temu pokazały głowy 😉

IMG_20220926_204834.jpg

IMG_20220926_210612.jpg

IMG_20220926_211222.jpg

Edytowane przez UKTHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...