Skocz do zawartości
Zielone krainy

Acapulco gold od Barney's farm.

Rekomendowane odpowiedzi

@Andi Nie wiem, co ci się popierniczyło pod deklem, ale wyrażam jedynie swoją opinie, jaka ma związek z faktami, więc nie pisz sam farmazonów, jak jesteś odlepiony od rzeczywistości i nie masz do napisania nic sensownego, co byś poparł argumentami innymi niż dziecka z piaskownicy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard  Jak  mieszkasz gdzieś, gdzie prawo jest bardziej przychylne obywatelom to normalne, że nie będąc obciążony takimi konsekwencjami prawnymi, jak w Polsce możesz uprawiać z większym spokojem. Ja nikomu nie mówię, co ktoś ma robić, lub czego robić nie ma, każdy sam decyduje o swoim życiu, ja jedynie odniosłem się do terytorium PL i moich własnych obaw, więc by nie było, że strasze innych , by nie uprawiali, niech uprawia każdy, co chce, a ja zobaczę, co przyniesie przyszłość, na razie zostawiam uprawę w spokoju.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard Ja mam rodzinę w Polsce i nie wyobrażam sobie zaorać ten kraj dlatego, że jest w tyle za innymi, bo ludzie pozwalają rządzić złodziejom i krętaczom. Zamiast zaorać wolałbym, żeby ludzie w końcu przejrzeli na oczy i, żeby każdy polak znalazł w końcu w sobie na tyle wkurwienia, żebyśmy wyszli wszyscy z domu, czy tam z pracy i poszli spalić każdy dom tym złodziejom i wyjebać ich na zbity pysk, najlepiej zamknąć w więzieniu i niech zapierdzielają do ciężkiej pracy fizycznej na swoje utrzymanie w celi to by wtedy się przekonali jak uczciwie pracujący ludzie czują się dymani na każdym kroku. Ludźmi jest łatwo manipulować, łatwo jest ich dzielić i nastawiać przeciwko sobie i innym tak, żeby nie widzieli, że jedyny wróg to ten, który dostał władzę i tworzy te podziały, żeby tylko się utrzymać przy stołku i czerpać z tego korzyści wyłącznie dla siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @Zielone krainy Na uprawie w PL można zyskać, ale też można łatwo stracić nieporównywalnie więcej. Jak ktoś nigdy nie oberwał to nie do końca będzie świadomy w jak głębokiej dupie może nagle się znaleźć i nie mówię tu tylko o pieniądzach. Szanuję decyzję, też nie będę uprawiał narazie dopóki nie będzie legal w DE. Tylko u mnie sytuacja jest inna, bo jestem już notowany, więc każda kontrola policji to przeszukanie, testy narkotykowe itp. Ostatnio za kółkiem mnie kontrolowali kilometr od mieszkania i tylko się modliłem, żeby nie pytali nic o mieszkanie. Druga akcja wychodzę zjarany z chaty i ze 100m od wyjścia policja zjeżdża na chodnik centralnie pode mnie. Nie wiem nawet, czemu w takim dziwnym miejscu zjechali, bo zastawili komuś wyjazd z domu w ten sposób. Odwróciłem głowę na moment i zobaczyłem napis Policaj i poszedłem dalej przed siebie z nadzieją, że nie będą mnie wołać. Moment i pojechali dalej w tą stronę co ja szedłem. Trochę się zdygałem nie powiem.😄 Dziwne akcje mam ostatnio, pierdolę.. Zresztą rodzice mnie ostatnio prosili, żebym więcej nie trafił za głupoty do aresztu. Dlatego się modlę, aby do zbiorów bez przypału się obeszło i kończę przygodę narazie.

Edytowane przez Prograss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście tez o tym ze jak

nie jesteście małżeństwie to nie możecie razem spać w hotelach, motelach pensjonatach ?  Obsługa wam Nie wynajmie jednego dużego łóżka tylko 2 osobne ?🤣🤣🤣. Pojebany ten kraj nie dość ze drogo to prawo sami ustalają jak chcą a ktoś to klepie wszytko 🤣 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Dzięki kumpel , na forum będę wpadał, po prostu na razie nie uprawiam, uprawa wymagałaby zakupów pestek, filtra węglowego, i niektórych nawozów, bo się skończyły, a z tematem w domu w obecnej sytuacji nie będę świrował i szedł na zakupy.

@Prograss Nie ma co sobie spierniczyć życia, a jeden zły manewr i ma się pod górę, więc lepiej uważać, trafienie do więzienia za temat na 2 lata, to utrata dawnego życia, wszystko się zmienia i praktycznie nie ma powrotu do tego, co było.

@Katastrofedens PIS niestety idzie w kierunku coraz większego fanatyzmu patriotyczno-religijnego, nie ma tu za wiele miejsca na zdrowy rozsądek, umiar, wstrzemięźliwość czy sprawiedliwość, robią z Polski cyrk Kaczyńsko-Rydzykowy.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy trochę szkoda ale jak gra robi się nie warta świeczki..

Uważam że Polska jest na tyle pojebana ze nie będą szukać nikogo z jedną mała szafa.. lecz jak  wpadniesz to Ci nie odpuszcza.. problem jest w tym że można wpaść przypadkowo I sobie narobic  syfu.. 😕 ogólnie cały system prawny to farsa.. służąca tylko jak największej kontroli.. przydałaby się jakaś rewolucja  🙂

Jebac system..!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Niestety, ale nawet taka szafka jak moja stanowi dla nich obiekt zainteresowania, bo wyciągam z niej ponad 200 g, a jak na polskie warunki to już duża ilość, za jaką można iść na przymusowy urlop na 2 lata, więc nie ma żartów. Sam mam za dużo do stracenia, by się prosić o wyrok.

 

Czas na ostateczne podsumowanie uprawy. Dzisiaj zioło poszło do słoików, zacząłem curing. Palenie wyszło świetnie, chyba najlepsza uprawa, jak dotąd, jak chodzi o finalny rezultat. Wyszło w sumie 221 g .  Parę g poszło do mikrofali i wyparowało, więc w sumie wynik wyniósłby około 225 g. Jestem zadowolony palenie ładnie pachnie, a jest jeszcze przed curingiem. Smak jest zadowalający, jak ktoś lubi smaki ziemiste i orzechowe, moc jest duża, więc tutaj jestem szczególnie zadowolony, świetlne palenie.  Jak chodzi o typowanie wyniku to najbliżej był @Spizgany , jaki typował 200-210 g.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie 😎 aż ślinka leci 😋😋😋 gratulacje wyniku, będzie na jakiś czas co smażyć 😁 u mnie już kiełkują następne 3 nasionka 😀 nie długo może coś wrzucę 😁 pozdro! 💪👏👏👏

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje  świetny wynik 👏 Ma się te oko, coś kiedyś  się widziało podobnego w gabarycie 😄 to mam punkt odniesienia.  To co wygrałem talon na kurwy i balon?  😈 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spizgany  Talonów na mięso z burdelu nie ma w puli nagród, ale mam do zaoferowania coś lepszego, a mianowicie darmowe wejściówki na wykłady ojca dyrektora w Toruniu,  po godzinie wykładu będziesz spizgany, jak nigdy w życiu. Dawkuj ostrożnie, bo tu chodzi o twoje zdrowie. :D

@Barney's Lekką defoliacje zrobiłem , a do tego wycięcie niepotrzebnych szczytów i golenie dołów pod siatką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard Najbardziej w tej uprawie podoba mi się fakt, że ustanowiłem mój nowy rekord z jednej rośliny, owszem kosztem długiego wega (55 dni), ale to mój najwyższy wynik, jak chodzi o jedną roślinę 221 g. Wcześniej najwięcej z jednej rośliny miałem 124 g z wegiem 40 dni.

Podsumowując, jak ktoś ma ostatnią pestkę dobrej jakości do zasadzenia, a nie szkoda mu czasu, to warto zrobić długiego wega, ale jak ktoś ma dostęp do dobrych pestek, to lepiej posadzić więcej, a trzymać krócej na wegu, by zaoszczędzić czas, jakiego kupić się nie da.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nawet jak na taki weg to dobry wynik zważywszy ze swiecisz tylko 120 wat. To prawie 2g z wata a to jest bardzo dobry wynik. Topy takich okazów maja zawsze trochę inną budowę ale wynik nadrabia i tak. 
Teraz żeby zaoszczędzić ten cenny czas o którym piszesz odpalam mały namiot gdzie będzie matka i cały weg a obok duży namiot gdzie będę przezucal tylko na kwit. W ten sposob nie będę tracił czasu na długi weg i trochę się to wszystko przyspieszy dzięki temu. Myślisz ze cały weg taki 5-7 tyg da rade w 6 litrowych wazonach??. Potem w duze i od razu na kwit wtedy indukcja u ukorzenienie po przesadzeniu odbędą się razem i ogień flowering.

 

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard  Pomysł spoko, jak masz takie możliwości, ale jak chodzi o weg 5-7 tygodni to donice 6 l będą za małe. Jak chodzi o moje doświadczenie to roślina z 5 tygodniowym wegiem potrzebuje donicy minimum 8 l, a na 7 tygodniowy weg potrzeba donicy z 14 l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...