Skocz do zawartości
Zielone krainy

Acapulco gold od Barney's farm.

Rekomendowane odpowiedzi

@Gibexnator  Ja waporyzuje, ja niczego nie palę, a z komory to znika inaczej niż by znikało z blanta czy fifki, ale owszem wieczorami oddaje się przyjemności, jaka ma związek z wprowadzeniem się w stan bardzo pozytywny, a przy tym kreatywny, więc nie odbiegający od zdrowego rozsądku.

@Mr.Green Spróbowałem dzisiaj nowego palenia, tych topków mniejszych suszonych w mikrofali i jest kosmos, wyszło naprawdę świetnie, chyba to palenie będzie najlepsze, jakie do tej pory miałem, ale jeszcze nic ostatecznie nie twierdzę, jako że smaku nie oceniam, bo z mikrofali nie ma, co oceniać, zresztą mocy też, bo powinna jeszcze znacząco wzrosnąć po dobrym wysuszeniu i curingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to jest tak ze nie jest to sport dla wydygańców. Jak masz siedziec obsrany i nasłuchiwać czy nikt z drzwiami nie wjeżdża to lepiej odpuść bo szkoda życia.@Zielone krainy przy twoim nakładzie bym spał spokojnie bo nawet jeśli by wiedzieli dokładnie co i jak to pewnie by odpuścili ze względu na wielkość uprawy. 

Z drugiej strony trochę śmieszne ze się przejmujesz a prowadzisz relacje na frm z powiedzmy sobie srednim zabezpieczeniem. Na szczęście większość userow mieszka poza i to jest chyba najlepsze zabezpieczenie w tym wypadku 😂

Ja mam to w dupie bo tu gdzie mieszkam proceder jest tak powszechny ze jak się sam nie wyświetlisz to nawet jak wiedzą to pewnie to oleją czyli w skrócie, jak nie wali na pół dzielnicy to luźna guma.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard @Mr.Green @Wiesiu @WBB @Katastrofedens  Z tego, co czytałem rząd zwiększa uprawnienia służbą, jak chodzi o inwigilacje w sieci, nie będą potrzebowali zgody sądu, by kogoś inwigilować, ale wystarczy, że zajdzie podejrzenie, a będą mogli podsłuchiwać telefony, monitorować rozmowy na mailach, komunikatorach, będą mogli od firm wymagać gromadzenia informacji o klientach , transakcjach przez rok do wglądu dla służb, jak tylko się o dane upomną. Oczywiście nikomu nie mówię, co ma robić, ja sam jednak sobie na razie odpuszczam, bawiłem się świetnie, osiągnąłem więcej niż chciałem, nie mówię, że do tego nigdy nie wrócę, ale przynajmniej na razie sobie odpuszczam, a co kiedyś będzie to zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wiesiu  Jeśli ustawa przejdzie i w Pl  będzie takie prawo, to jak dana firma chce działać na rynku polskim to będzie musiała się dostosować do polskiego prawa. W Pl będą cię ścigali za 0,2 g już nawet nie za 1 gram, a jak masz w domu uprawę to wyliczą ci wagę z wszystkiego: liści , łodyg , topów , jak cię podliczą to ci z małej uprawy może wyjść wielka uprawa. Jedna  kobieta z tego forum wpadła przez dilera , miała rośliny na wegu , kilka sztuk i podliczyli ją z samych łodyg i liści na pół kg towaru, zakwalifikowali to jako plantacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Baby to do garów i dzieci bawić a nie 🦧😅

Swiat zmierza w pewna stronę z której już nie da się zawrócić i fakt ze cyber kontrola to  spora czesc nowoczesnego swiata który nas czeka. Może jakbym mieszkał w kaczogrodzie to bym inaczej na to patrzył ale mam wyjebane, weszło mi to już na tyle w krew ze nawet nie umiał bym sobie wyobrazić jakiś poważnych konsekwencji z tego tytułu.
W moim przypadku byłoby wiele czynników łagodzących i na to co teraz robie nie byłoby sensu nawet wjeżdżać. Lubie miejsce gdzie żyje i prawo jakie tu obowiązuje. W Polsce wszystko jest wrzucone do jednego wora i dlatego z hobbisty/aktywisty robią przestępcę w statystykach. Chory ten kraj i nigdy się już nie zmieni. Zaorać i posadzić kalafiory, więcej pożytku by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...