Skocz do zawartości
Zielone krainy

Acapulco gold od Barney's farm.

Rekomendowane odpowiedzi

30 października przelaczalem światło.  To wychodzi 11 tygodni dzisiaj od zmiany.  Niektore zaczęły kwitnąć szybciej A inne trochę pozniej. Jedne miały 3 tygodnie A drugie 2 tygodnie jak przelaczalem światło. 

U mnie jest praktycznie full mleko i zaczyna się gdzie niegdzie pojawiać bursztyn. Do tego liście nie tyle co usychaja ale coraz więcej lisci zaczyna jakby się psuc czy tam lekko gnic i trochę to straszy.  Jak podleje wszystkie panny to wilgotność 70% co też nie uspokaja.. 🙂 I miałem je trzymać jeszcze tydzien ale już nie widzę sensu.. decyzja zapadła. Dzisiaj  🙂

Trzeba zrobić miejsce mlodszemu pokoleniu  😄 Nie ma co tego przeciagac  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  To twoje rośliny były o 2 tygodnie dłużej na kwitnieniu niż moje obecnie, ja mam dzisiaj 63 dzień. Moja odmiana według producenta dochodzi między 8-10 tygodniem kwitnienia, trichomy też mam w większości mleczne , więc chyba za tydzień będę robił kosę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa   Jest tak samo, jakby filtr węglowy był w środku, jedyna różnica jest taka, że nie wciągając przez filtr węglowy, jaki ma warstwę filtrującą kurz i inne zanieczyszczenia, więc przez to szybciej się filtr będzie zapychał i szybciej będzie do wymiany, ale po za tym to eliminacja zapachu jest tak samo skuteczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

67 dzień kwitnienia, zdecydowałem się na ciemnie 48 h, kosa w sobotę, dwie doby jeszcze posiedzą w boxie, wyssane już mocno, tłuste i mleczne z lekkim bursztynem. Nie ma co dłużej trzymać, bo liście wyssane robią się suche , nie chce ryzykować plechy.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's  Nie ważę na mokro, bo nie widzę w tym sensu, nic to nie da, ale oczywiście podam wagę po wysuszeniu, gdy będzie nadawało sie do curingu. Topy wyszły ładne , są dobrze zbudowane, ale na przyszłość wole jednak uprawiać w mniejszych doniczkach, bo sporo czasu zostało "zmarnowane" na wega, trzymałem 55 dni roślinę na wegu, gdzie mając dwie rośliny zaoszczędziłbym 25 dni wega i wyszłoby na to samo w gramaturze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

124 dzień od wyjścia z ziemi i 69 dzień kwitnienia.  Kosa za mną, zabawa 2,5 h. Wyszły spore  topy, zbite i intensywnie pachnące. Możecie typować ile według was wyjdzie z tej uprawy, dla porównania dałem zapalniczkę, by był punkt odniesienia. Zmieniłem pewne rzeczy,  nie było ciemni 48 h, wczoraj światło zaświeciło się normalnie , ale zgasło o 3 h wcześniej, zgasiłem o 20:00, a programator wyłączyłby oświetlenie o 23:00, a związku z tym ciemnia wyniosła w sumie 27 h.  Jestem zadowolony, wynik wizualnie wygląda na spory,  a na żywo te topy wyglądają jeszcze bardziej zjawiskowo.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Jest Fantastico  🙂

180-190 gieta  🙂 może I więcej  😛 jak są fest ubite  🙂 koniec końców wygląda kozacko. Odmiana warta spróbowania bo widać po twoich relacjach ze lubi ona budować duże zwarte topy 🙂

Ile to miało cm od ziemi do czubka ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Zielone krainy napisał:

124 dzień od wyjścia z ziemi i 69 dzień kwitnienia.  Kosa za mną, zabawa 2,5 h. Wyszły spore  topy, zbite i intensywnie pachnące. Możecie typować ile według was wyjdzie z tej uprawy, dla porównania dałem zapalniczkę, by był punkt odniesienia. Zmieniłem pewne rzeczy,  nie było ciemni 48 h, wczoraj światło zaświeciło się normalnie , ale zgasło o 3 h wcześniej, zgasiłem o 20:00, a programator wyłączyłby oświetlenie o 23:00, a związku z tym ciemnia wyniosła w sumie 27 h.  Jestem zadowolony, wynik wizualnie wygląda na spory,  a na żywo te topy wyglądają jeszcze bardziej zjawiskowo.

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

No sztoss Panie. Rozumiem ze to z jednej rosliny? 😄 jaram sie twoimi umiejetnosciami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Dzięki ziomku, jak chodzi o wysokość to od doniczki do najwyższego szczytu, jakieś 55-60 cm. Warto Acapulco gold spróbować, fajna odmiana, z jakiej sporo da się uzyskać.

@TheNotoriousOfWeed Tak z jednej rośliny, ale z wegiem 55 dni, więc miała czas nabrać rozmiaru. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...