Skocz do zawartości
Zielone krainy

Acapulco gold od Barney's farm.

Rekomendowane odpowiedzi

@Rzeźnik  Jednak wzorzec topów Acapolco gold jest zachowany, ten duży bardziej okrągły, to szczyt główny jest bardziej masywny, więc ma bardziej rozbudowaną strukturę i jest zaraz pod ledami, co może wpływać na jego mniej stożkowaty kształt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard  To tylko manipulowanie światłem, dzięki temu powoli się wyciąga i zabudowuje całą przestrzeń łodygi , tworząc jeden duży top. Jakbym miał wyższe pomieszczenie uprawne i lepsze panele led, to bym wtedy bawiąc się światłem i odpowiednio karmiąc, uformowałbym znacznie większe topy , ale nie mam takich aspiracji, wystarcza mi to co jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19/09/2022 o 23:34, Zielone krainy napisał:

 

Planowane trening: Lst i Scrog i Fim.

 

1. Dzień od wyjścia.

100_5237.JPG

W którym momencie robiłeś LST I FIM? Mógłbyś powiedzieć, czy robiłeś np. FIM i lst jednocześnie, czy po wyjściu nowych szczytów zrobiłeś lst? I czy te nowe szczyty dalej  ściągałeś w dół?

Zamęczę Cie tymi pytaniami 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdzałem właśnie I jest praktycznie wszędzie mleko I pojawiają się pierwsze bursztyny. Dlatego podjąłem decyzję że od dzisiaj mają już ciemnie do i za godzin nie wiele dokonają swojego zywota.  Może też już nowe pestki  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ja chyba skróce lekko czas kwitnienia, miałem trzymać do 80 dnia, ale chyba zakończę na 70 dniu, bo strasznie się wyjada, musiałbym w nią pompować spore ilości nawozów. Ile swoje rośliny trzymałeś na kwitnieniu?

@grolsch3 Top glówny jest prawie na panelu, ale nie jest bezpośrednio nad diodą, więc jest bezpiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...