Skocz do zawartości
Zielone krainy

Acapulco gold od Barney's farm.

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy no tam ze 3 topy to typowo kopiuj wklej  😄 nawet sobie nie zadałeś fatygi żeby były inne 😄 juz nie wspomnę o tym że tam są dwie rośliny A usunąłes jedna lodyge by wyglądały jak jedna roślina 🙂 i teraz nam wmawiasz ze niby taki super jesteś I tak fajnie Ci to idzie  😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem nie wiem.. 🤔 niby ładnie się do mnie zwracasz A z drugiej strony czuje lekką pogardę 😄 

Z tymi topami to zobaczymy.. póki co są na obserwacji i będziemy podejmować odpowiednie decyzje jak już przyjdzie na nie pora.. zobaczymy co Ci z tego wyjdzie i jak ten program masz opanowany.. 🧐 

Nie zapominaj również ze jak przegniesz to możemy w każdej chwili  wjebac Ci z granatnikiem na stancje i rozjebiemy Ci strop na wylot  😄

Bo mamy teraz takie sprzęty I możliwości   😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Wy i te wasze granatniki od Ukraińców, weźcie więcej od nich prezentów nie przyjmujcie, powiedzcie im na przyszłość, że jesteście umysłowo opóźnieni i bym wam niebezpiecznych przedmiotów nie dawali, bo niechcący siebie i innych wyślecie do piachu. To mówiłem ja prezes i mój kot jest ze mną zgodny :D

@Barney's Ledów już wyżej podnieść nie mogę, ale ja tam "sznurków" nie widzę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Tak jest panie Kocie.. tfuu znaczy sie panie Jarku.. yyy Jarosławie.. Aaaa wez spieprzaj dziadu.. !!!  😄 

Kolega wyzej ze sznurkami Cie wyjasnil 😄 nie dosc ze widac te sztuczne efekty.. to nawet widac te sznurki na zielonym tle co pozniej je obrabiasz i przerabiasz na topy 😄😄😄  

P.S. Ja z kryminalnej jestem.. a tam sa mądre pieski 😄  nie takie głąby stołeczne 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Był jeden taki, co zadzierał z prezesem i uciekał do Brukseli z podkulonym ogonem, teraz wrócił i znowu zaczyna się stawiać, ale prezes i jego kot wygrają to starcie. Nikt tego nie wie, że tak naprawdę to kot stoi za wszystkim, ja radzę się go we wszystkim i dzięki kotu jeszcze, jako tako się trzymamy jako państwo, gdyby nie kot już byście wszyscy byli w kanale, więc trochę wdzięczności dla kota i jego prezesa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  słyszałem o tym kocie. Ponoc byl to prywatny siersciuch samego towarzysza Josifa Stalina ktory to juz wtedy dowodzil obrona Stalingradu oraz byl glownym glosem za tym by pocisnac helmutow az z powrotem do Berlina.. Czy to ten sam.. ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Kłamliwy agencie rosyjski, pomyliłeś koty, ten kot nigdy ze Stalinem nie miał związku, nie wiesz, co ten biedny, lecz waleczny kot przeszedł, ja myślę, że może nas czekać zmiana godła, ale to na razie tylko takie przecieki, że będzie kot w koronie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy coś ten kot wali w chuja 😄 i tu nas jajami buja.. 😄 wstydzi sie ze odpowiada za wielki glod ludzi i smierc milionow.. ? na skinienie kociej łapki.. i teraz mu wstyd.. ? Nie ma wstyd.. ? sie chowac za biednym prezesem.. ? tu cos smierdzi miętką kocią.. po nitce do kłębka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Ten kot jest tygrysem Europy, jeszcze nas Chiny nie zaatakowały, bo boją się naszego tygrysa, a wiedzą, że to król kotów na ziemi, ty myślisz, że Jarosław tego kota pod swój dach przyjął przypadkowo, uważasz, że wielki książę Żoliborski, wziąłby sobie byle kota pod dach? To jest kot , jak ten z Matrixa , widziałeś tam kota ? To wybraniec, a Neo był oszukiwany, że to on jest wybrańcem, bo tak naprawdę cały czas chodziło o kota Jarka, tylko w filmie Matrix trochę oszukali, bo pokazali czarnego kota, a nie takie umaszczenie ma Polski tygrys. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...