Skocz do zawartości
Zielone krainy

Acapulco gold od Barney's farm.

Rekomendowane odpowiedzi

75 dzień od wyjścia i 20 dzień kwitnienia. Pojawił się problem , toczę walkę z ziemiórkami, zakładam, że dostałem je razem z zakupioną w markecie glinką, więcej niczego w marketach do uprawy nie kupuje. jak na razie wojna z ziemiórkami toczona jest za pomocą wywaru z czosnku i oprysków, a także lepów.

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 dzień od wyjścia i 25 dzień kwitnienia. Pozbyłem się dzisiaj kilku mniejszych szczytów, mogłem je zostawić, ale uznałem, że lepiej, by energia i składniki poszły w najlepiej prezentujące się szczyty.  Prawie uporałem się z ziemiórkami, jeszcze jakieś ostatnie niedobitki się pokazują, ale sytuacja wydaje się opanowana.

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik Już podaję, od jakiś 2 tygodni, zadaniem sugar royal jest owszem wpłynąć na produkcje , roślina powinna produkować więcej żywicy, bo ten specyfik daje jej bodziec do tego. Kiedyś o tym czytałem pisali, że to stymuluje w taki sposób roślinę, by przyśpieszyła procesy produkcyjne, gdyż dostaje sygnał, że zbliża się koniec jej życia.

@Mr.Green Dzięki Kumpel, leci obecnie w miarę ok, ale ciężko wyżywić takiego potwora , dobrze że ziemiórki prawie szlak trafił, a przynajmniej nic nie widzę, aby latało, bo byłoby jeszcze bardziej pod górkę w tej uprawie. Sprawdzaj, odmiana warta spróbowania.

@Piotr111111 Bierz , jak chcesz mocniej sativy, mi ona bardzo przypasowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy podlewałeś je jakimś specyfikiem żeby zabic te cholerne larwy ??? Ja  mam tych much od zajebania. Podaj  proszę przepis na oprysk i podlanie 😉

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dni między zdjęciami, a masy dowaliły jakby z 2 tyg na koksie jechały 😁 tylko pozazdrościć 💚

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...