Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Acapulco gold od Barney's farm.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Mr.Green    Bedzie rekord moim zdaniem, szczyty tym razem będą kosmiczne, ale oczywiście na finiszu do tego jeszcze trochę drogi zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

75 dzień od wyjścia i 20 dzień kwitnienia. Pojawił się problem , toczę walkę z ziemiórkami, zakładam, że dostałem je razem z zakupioną w markecie glinką, więcej niczego w marketach do uprawy nie kupuje. jak na razie wojna z ziemiórkami toczona jest za pomocą wywaru z czosnku i oprysków, a także lepów.

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Brazil Munster Dam radę, ale będę miał więcej zabawy i problemów. Filtr jest na zewnątrz, oczywiście bezproblemowo, to druga uprawa z rzędu na tym filtrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

80 dzień od wyjścia i 25 dzień kwitnienia. Pozbyłem się dzisiaj kilku mniejszych szczytów, mogłem je zostawić, ale uznałem, że lepiej, by energia i składniki poszły w najlepiej prezentujące się szczyty.  Prawie uporałem się z ziemiórkami, jeszcze jakieś ostatnie niedobitki się pokazują, ale sytuacja wydaje się opanowana.

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Rzeźnik Już podaję, od jakiś 2 tygodni, zadaniem sugar royal jest owszem wpłynąć na produkcje , roślina powinna produkować więcej żywicy, bo ten specyfik daje jej bodziec do tego. Kiedyś o tym czytałem pisali, że to stymuluje w taki sposób roślinę, by przyśpieszyła procesy produkcyjne, gdyż dostaje sygnał, że zbliża się koniec jej życia.

@Mr.Green Dzięki Kumpel, leci obecnie w miarę ok, ale ciężko wyżywić takiego potwora , dobrze że ziemiórki prawie szlak trafił, a przynajmniej nic nie widzę, aby latało, bo byłoby jeszcze bardziej pod górkę w tej uprawie. Sprawdzaj, odmiana warta spróbowania.

@Piotr111111 Bierz , jak chcesz mocniej sativy, mi ona bardzo przypasowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy podlewałeś je jakimś specyfikiem żeby zabic te cholerne larwy ??? Ja  mam tych much od zajebania. Podaj  proszę przepis na oprysk i podlanie 😉

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Gibexnator  Robiłem wywar z czosnku i lepy na muchy. Kilka ząbków czosnku, około 5 sztuk , kroisz i zalewasz wrzątkiem  500 ml, odczekujesz, by wystygła woda , wlewasz do spryskiwacza i robisz opryski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Gibexnator Tak to właśnie jest na larwy, choć ziemiórki w formie dorosłej to też odstrasza, do tego lepi im skrzydła , gdy tym oberwą i wystarczy dobić, bo nigdzie uciec nie mogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dni między zdjęciami, a masy dowaliły jakby z 2 tyg na koksie jechały 😁 tylko pozazdrościć 💚

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@UKTHC Dużą robotę robi stymulator kwitnienia Plagron Royal sugar, przyśpiesza kwitnienie, bo wymusza to na roślinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

85 dzień od wyjścia z ziemi i 30 dzień kwitnienia. Lecimy szybko do zbiorów, bo palenia ze słoików ubywa, trzeba zrobić zapasy na zimę. ;)

11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...