Skocz do zawartości
doominik

Killer kush F1 od sweet seeds w hydro-wilma

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green woim wertikalboxie  1kg suchego to  standard  a ma powieszchnia 1m2 i zużywa połowę mniej światła niz tradycyjna choryzontalnej uprawa

@OlaLola tak wszystko robiłem sam dekielku doniczkę siatkę treningową do niej i wertikalboxa 

@doominik i jak tam panie domino   zdobyłeś jakieś info na temat chodowli w  włuknie sylikonowym?

@Adrianosiku jak nie to masz tutaj fotę  tej samej rośliny której foto ci ostatnio tutaj wrzuciłem a która rośnie własnie w tym włuknie sam oceń jak się rozwija

16660691335013194361060694232661.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosiku powiem Ci, że tu u mnie nikogo nie znalazłem, raczej polecają watę mineralną itp. Ja widzę różnicę przy samym użyciu większych donic (u mnie to 16l) i częstszego podlewania. 

Jak często podlewasz w tym silikonie?

@Mr.Green czy wilma jest najlepsza? pewnie nie, ale jest tania i prosta. DWC mają goście super rezultaty, ale to jest bardziej podatne na problemy-raz z pH, a dwa na awarię sprzętu, a mnie czasem i tydzień w domu nie ma to wybieram co najprostsze. Osobiście gdybym miał zmieniać system to na flood and drain. 

Co do porównania z ziemią, to w hydro jest o wiele lepiej-rośnie szybciej i polny są większe. Brakuje tylko tego elementu jakości, takie wiesz, jak porównanie ciasta domowego i tego z marketu. Jakość chyba najlepsza jest jest z kompostu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik dzieki za odpowiedz. 

Chyba organicznie najlepsza jakos wychodzi z tego co sie orientuje. Moze plon mniejszy troche.. ale za to do jakosci ciezko sie przyczepic.

Ile najwiecej zbierzesz z takiego namiotu 1.2 x 1.2? Lub ogolnie z calosci 1.2 x 2.4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Z tego namiotu najlepszy plon to było 1400g i był to pineapple chunk od barney farm, podobnie też zebrałem ich LSD. Z inny produktywnych to critical od RQS, a najwiekszy plon z m2 dał mi critical 2.0 od dinafem, ale oni niestety już od dawna nie funkcjonują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli srednio 700 plus minus. Pytam bo nie wiem czy to dobry wynik jak na hydro i prawie 500w lampe.. a lubie sobie obrazowac takie sprawy. Moze kiedys uderze w to hydro ale organiczne bardziej 😛 jednak dla samego siebie waga nie jest az taka najwazniejsza przy plonie. 

palisz ogolnie? Czy nie bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik nie wątpię że masz sprawę. Ja po raz pierwszy obecnie usuwam liście..  I ciężko mi to idzie.. czuje się jakbym kaleczyl roślinę. Mam nadzieję że to minie.. po pierwszym sukcesie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik Tak tez czynie. Usuwam po 2-3 liscie.. w sumie zrobilem to dopiero pierwszy  raz. W tygodniu chce powtórzyć  ten zabieg i na weekend wygolic doły. W hydro z pewnoscia szybciej odreaguja niz w ziemi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...