Skocz do zawartości
doominik

Killer kush F1 od sweet seeds w hydro-wilma

Rekomendowane odpowiedzi

skad wytrzasnales taka pokrywe  pod doniczki ?  oryginalna to chyba nie jest co 😄

 

 

co ile wymieniasz wode na flo i weg ? ktos mi podpowiedzial, ze nie trzeba wymieniac wody na weg  tylko wrzucic pompke, aby napowietrzala wode i kontrolowac ec z ph. 

 

dotychczasowo wymienialam wode srednio co 7-10 dni i juz mam dosc dzwigania wiader  😄

 

Edytowane przez OlaLola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OlaLola na weg można tego nie robić nie kest to konieczne a napowietrzaniem musi działać cały czas ma okrągło bez względu na jakim etapie jest roślina 

Edytowane przez Danczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ten, w którym są teraz to 120/240. Tam są dwa osobne systemy wilma, 2 lumateki zeus pro 465W, wyciąg ma automatyczną regulację (ustawiam tylko temperaturę) i próbuję wiadro/wytwornicę CO2.

Ta odmiana na początku flo dostaje strasznego przyspieszenia i myślę, że spokojnie wypełnią ten namiot. To będzie koniec 5go tygodnia licząc od wsadzenia pestek do wody. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik kojarze sprzet z twojej ostatniej relacji. Przy 465w na 1.44m2 to pol kloca musi siadac jak nic 🙂

Ty zawsze hydro czy bawiles sie w ziemi tez?

Czy ten system/sposob w hydro czyli "wilma" jest najlepszy z rodzajow hydro upraw ? Czy to jeden kij ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...