Skocz do zawartości
doominik

Killer kush F1 od sweet seeds w hydro-wilma

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24/11/2022 o 20:40, doominik napisał:

Update po 5 tygodniach flo:

Dziś wymiana wody i ten sam zestaw nawozów, z tym, że ec jest najwyższe w całym cyklu-około 1,7, bo te akurat tak lubią. 

oIWyh6iYfdDyxq1ay44-MeH1rMy1VRp2I4FXYu7A

segbO3PEHT0Iwa7q3vb5nP7AQfYlq9LszNPX-EpT

xqy2-YcEhHrI5uyxLuq43sQ-fPtOr0cFiiUTdMG2

sP37XyFeikAcbDKCSlgVwXTuTBAobV_HMBOqUTk-

O wow ale dużo nuewykożystanego miejsca nie szkoda ci ?

@doominik to i palenie kiepskiej jakość , polecam Chodowle w włuknie silikonowym   bo jest lepszym podłożem niż keramzyt, tylko czeba mocno ubić 

W dniu 18/10/2022 o 16:27, doominik napisał:

@Adrianosiku powiem Ci, że tu u mnie nikogo nie znalazłem, raczej polecają watę mineralną itp. Ja widzę różnicę przy samym użyciu większych donic (u mnie to 16l) i częstszego podlewania. 

Jak często podlewasz w tym silikonie?

@Mr.Green czy wilma jest najlepsza? pewnie nie, ale jest tania i prosta. DWC mają goście super rezultaty, ale to jest bardziej podatne na problemy-raz z pH, a dwa na awarię sprzętu, a mnie czasem i tydzień w domu nie ma to wybieram co najprostsze. Osobiście gdybym miał zmieniać system to na flood and drain. 

Co do porównania z ziemią, to w hydro jest o wiele lepiej-rośnie szybciej i polny są większe. Brakuje tylko tego elementu jakości, takie wiesz, jak porównanie ciasta domowego i tego z marketu. Jakość chyba najlepsza jest jest z kompostu. 

 Co półtorej godziny  po minucie podlewam i rewelacja jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26/12/2022 o 16:42, doominik napisał:

@Adrianosiku u mnie tych włókien silikonowych nie ma, chyba, że kupił bym wypełnienia do poduszek

Te włukna silikonowe to ten sam produkt co. Wypelnienia do poduszek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...