Skocz do zawartości
doominik

Killer kush F1 od sweet seeds w hydro-wilma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Po długiej przerwie postanowiłem zrobić nową fotorelację.

Ty razem to killer kush F1 od sweet seeds-będzie to mój drugi raz z tą odmianą. Wiem, że rośliny rosną duże i znacznie się wyciągają na początku flo, więc wsadziłem 9 nasionek będą one kwitły w mim większym namiocie.

Nasionka wrzuciłem do wody tydzień temu, potem wsadziłem je w jiffy cubes i właśnie przeniosłem z inkubatora do namiotu na weg. Troszkę miały za ciepło w inkubatorze i wyglądają na suche, jedna jest miniaturowa i jak nie ruszy, to poleci do kosza-8 roślin wystarczy, żeby zapełnić namiot. 

Namiot na weg ma rozmiar 120/80 i są w min dwa panele mars hydro ts600, mały wiatrak i wyciąg td silent z filtrem. Rośliny są w doniczkach szmacianych 16l w samym keramzycie, a wszystko to stoi na systemie wilma.

Obecnie dostają wodę RO zmieszaną z kranówką 3/1 (u mnie kranówka jest bardzo twarda) i do tego 7ml/l formulex i 3ml/10l root shoot monkey nutrients.

Po 3 tygodniach przejdę na shogun a+b grow. 

Namiot na flo ma rozmiar 120/240, są w nim dwa systemy wilma i dwa panele lumatek zeus pro 465W. 

wUJQTpzGgN_WxWc1f8eBz8dYeByFee-Vz4JKjacq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekalismy na Ciebie Dominiku. Ladny projekcik sie zapowiada. Wiadomo ze u Ciebie pelna profeska i nic tylko obserwowac i czerpac nauki. Milo widziec Cie z powrotem 😉

Powodzonka i z buchem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domino   jesteś jednym z najlepszych growerów na tym forum  zasiadam i obserwuje z rozkoszą, ps  z moich obserwacji wynika że włókno silikonowe jest lepszym podłozem niż keramzyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik obecnie prowadzę fotorelke    rośliny rosną w owym włóknie w tym roku  też prowadziłem fotorelke w którym 3 rośliny były w. Włóknie silikonowym a 1  w keramzycie. Może to za mało by obiektywnie się wypowiadać ale różnica w szybkość wzrostu była zauważalna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Cali napisał:

@Adrianosiku sam się tym zaciekawiłem to jest w jakieś konkretnej postaci?

@doominik siemka jaki masz cykl podlewania?

Nie,  po prostu włókno silikonowe

18 godzin temu, doominik napisał:

@Adrianosiku wzbudziłeś moją ciekawość tym włóknem, aż zacząłem czytać 😉 

I jak doczytałes się czegoś ciekawego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik  włukno sylikonowe bez różnicy gdzie i jakie kupisz  ono ma obojętne pH  przepuszcza więcej powietrza niż keramzyt  i łatwiej go  wyciągnąć z korzeni po cyklu 

Edytowane przez Adrianosiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali   niewiem dokładnie dopiero drugi raz choduje w włóknie silikonowym, ja miałem szczelne doniczki  tylko od dołu  jedna mała dziurka odpływ i od góry mała dziurka na dopływ  4 razy na dobę po 5 min lała się woda i było git

@Cali kożenie poszły w dół i tam się zbijały  doniczki mogą być małe  i tak duża roślina wyrośnie teraz mam 2,5l doniczki i wiem że mimo małych rozmiarów donicy potęzna roślina wyrośnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali na flo daje 5-6x15 minut. Jak były upały, to nawet co godzinę

@Cali ja jade na tym shogunie od pół roku-wlewam do zbiornika i zapominam, bo jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym w ciągu tygodnia musiał coś poprawiać. 

@Adrianosiku tylko ja tego włókna nigdzie nie widzę na ebay itd, dla tego pytam, czy znasz jakiś konkretny produkt, czy może po prostu wyciągnąłeś to z jakiejś poduszki czy coś w tym rodzaju 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...