Skocz do zawartości
Rzeźnik

2xCheese |GHS| LUMATEK ATTIS 200W

Rekomendowane odpowiedzi

I mogę też poskręcać łodygi, żeby były pełniejsze w środku, albo złamać jak będą chude i przedłużyć wega, bez pośpiechu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  hahah, zdjęcie pestek w szklance wstawić? 😁 Przestawiłem się przez urlop i w nocy buszuje po pracy, a śpię do 12 😪 Peperoni zostało eksmitowane z namiotu, pierwsze doniczki przygotowane... Wieczorem pestki idą w chusteczki, a jutro będą pewnie w ziemi 😄

20220914_020058.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy I wzajemnie 😁 Owocnych zbiorów życzę ✌️

@Pierr1947

Jeden z użytkowników polecił mi:

https://www.amazon.de/dp/B09BNJC2DK/ref=cm_sw_r_apan_i_AQX4QBNMGWHJQZ0SF08E

 

Ale szczerze mówiąc pierwszy raz używam jej do kiełkowania. Wcześniej używałem sam termostat, żeby włączał mi grzejnik i utrzymywał stałą temperaturę, bo spadała do 16 stopni w pomieszczeniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pestki już w ziemi, jedna wykiełkowała normalnie, a drugiej pomogłem paznokciem, dosłownie wycisnąłem kiełek z pestki 😁 Miejmy nadzieję, że przez to nie będzie problemu i przebije ziemię samodzielnie, a jeśli nie, no to mam jeszcze jedną pestkę, będzie wtedy kilka dni obsuwy, no ale liczę się z tym. Ogólnie wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią mi, że to czas na grow, bo jak się okazało, sezon grzewczy w Holandii chyba ruszył właśnie dzisiaj, o czym się przypadkiem dowiedziałem, bo kaloryfery odpalone były na piątkę w całym domu no i przywitała mnie sauna, sprzyjająca kiełkowaniu. Jak będzie się coś działo to dam znać, ale póki co to bez fajerwerków 🎉

20220915_233536.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiełkowanie 2/2, ta rozłupywana w doniczce z lewej strony ma jeszcze pestkę na liściach, musiała przebić ziemię niedawno ✌️😁 Lampa ustawiona na 50 cm, 20% mocy, nawilżacz podbija do nawet 96% wilgotności, oba planty są podlewane od początku wodą z rootjuicem, do spryskiwacza 0,5l daje 0,2ml rootjuice'a i zraszam powierzchnię przed zgaszeniem lamp, na "noc" wyłączam nawilżacz i wilgotność utrzymuje się w granicach 76%, a temperatura spada z 25 do 22,5 stopni, mata grzeje podłoże do 25°. Wszystko idzie zgodnie z planem 🙂

20220918_195938.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa na 40% 50cm odległość, były zostawione na noc i pasuje im światło, na 20% jakby się wyciągały, dotychczas 2 razy zrosiłem ziemię kranówą nieodstaną z rootjuicem i dodałem 0,5ml bioheaven, ma niby te 1,2 azotu, ale co tam, wcześniej przy Jackach miałem wrażenie, że były na starcie za jasne, będę kontrolować stan na bieżąco. Cannazym wyslali dzisiaj, do końca tygodnia powinna być paczka to urozmaice dietę. A na razie jest jak jest, wszystko rozwija się dobrze, zgodnie z planem 

20220921_114742.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster wiem, ale zależy mi na reszcie składu z bioheaven, kalkuluje ryzyko, zobaczymy czy pomoże, czy zaszkodzi

 

Edit

Nawet producent w allmix poleca od 1 tygodnia startować z 5ml na litr, także chyba małe ryzyko przenawożenia, a aminokwasy i enzymy wjadą ostro

Screenshot_20220921-170000_Drive.jpg

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no aktualnie rysuje klepe w łopatce 😁 i 9h na forum jestem codziennie 😁😁 rękawica do przedramienia i kolczuga na tors do pół uda, ale ryzyko jebnięcia się i tak spore 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...