Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem początkowym rolnikiem w tej dziedzinie . Mam za sobą kilka automatów lecz nie byłem z nich bardzo zadowolony .. 

Ruszam z fotorelacja kandy kush express i criticala . 
 

Sprzet :

Szafkobox 150x70x120

lampa: Mars hydro 1000 i Mars hydro 600 by doświetlić w razie w . Posiadam tez hps 600, 400, cfl 250 i gavite pro 1000 lecz z powodu temperatur jestem zmuszony do ledów.

pH tester milwakee pH600
nawizacz powietrza 3.5l

dwa mieszkaki w środku 

wyciag pro klima plus filtr węglowy 

plus dwa wentylatory jeden wyciąg drugi wpychający 

odzywki jakich używam to advanced nutrients a dokładnie : voodoo, micro grow blom, b18, nirvana , candy , big bud , oberdrive , flavless na koniec 😉

doniczki jak narazie małe niech podrosną trochę i lecą w docelowe 14l 

Mam w boxie jeszcze dwa kwitnące automaty , lecz poszło mi z nimi coś nie tak i duże braki pokazały , może z 40 G będzie …

Licze na wasza pomoc Panowie i Panie , myśle ze mnie przeprowadzicie przez ta uprawę 😉

90D66336-922F-429F-B5E9-5D1FA211B26E.jpeg

6EEC8B25-9B1B-435F-AFA8-3860147A0AA5.jpeg

C15B59A8-2CFE-43AD-B236-08BFBF74A6F7.jpeg

Lst lekko nie pyklo , zaniedbałem sprawę z tymi auto ale może coś jeszcze z tego wyjdzie . To moje dwa ostatnie auto , gelato a to drugie critical auto który był jakaś trefną pestką

75A0AF61-D26E-44FD-9864-58D8AE92AE38.jpeg

ABCF4BD3-BD22-467D-917F-E55FFF027CC8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Przedzior napisał:

@Skunmamahuana moje ulubione nawozy 🙂 czemu te autoski takie zmartwione? 😛

Powiem Ci ze to już moj 3 raz i dwa razy była pizda ze zbiorem . Max 30 z jednego i to mnie denerwuje . Zwiększyłem metraż (przerobiłem szafę ) nie chce już automatów bo się stresują bardzo i ogólnie plon lipa . Chyba ze ze mnie taki farmer jak z koziej d*upy trąba 🤣

Ile Wega myślicie żebym zrobił dla tych sezonów ? Chce do 14l donicy je walnąc i choć z 300g suchego zebrać hehe . Choć nie ukrywam ze bym chciał więcej 😏

2 godziny temu, Przedzior napisał:

@Skunmamahuana moje ulubione nawozy 🙂 czemu te autoski takie zmartwione? 😛

Szybko można je przelać . Moc maja , jak na ranę skaply to piekło nie samowicie 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No serio 30 to mało... Mi najmniej wyszło 40g (z podjadaniem) ale i światło nie takie. 

Ogólnie to też miałem epizody ze w namiocie miałem ponad 30 stopni... Obecnie bujam się ciut z za duża wilgotnością. Ale jakoś większym problemów nie mam... 

Może zbyt wiele AN stosujesz? W mojej fotorelacji mam tabelkę jak dozować. 

 

@Skunmamahuana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Przedzior napisał:

No serio 30 to mało... Mi najmniej wyszło 40g (z podjadaniem) ale i światło nie takie. 

Ogólnie to też miałem epizody ze w namiocie miałem ponad 30 stopni... Obecnie bujam się ciut z za duża wilgotnością. Ale jakoś większym problemów nie mam... 

Może zbyt wiele AN stosujesz? W mojej fotorelacji mam tabelkę jak dozować. 

 

@Skunmamahuana

Ja właśnie też miałem problemy z temperaturą, mieszkam na poddaszu i cieżko jak na zewnatrz 40 stopni utrzymać 25 w boxie. Ziomek namówił mnie na kupno gavity pro 1000w mówił że to najpsza lampa do uprawy, może i jest gdyż kosztuje ponad 500 euro 😄 lecz gdy ją zamontowałem to rośliny sie zaczeły gotować było ponad 40 stopni i szybko wyleciała, postanowiłem kupić marsa hydro 1000 noi teraz jakoś to idzie , temp w dzień max 29 stopni w nocy 25. Powiem Ci że na początku przesadzałem z nawozami napoewno , później stosowałem sie do tabelki .. Kurde no zobaczymy jak to bedzie , ciul w te automaty oby sezon wyszedł git. Dziś zrobiłem im topping i fim , kandy kush express łby poleciały a na criticalu spróbowałem zrobić fim. Zobaczymy jak to wyjdzie , foty wrzuce w nastepnym week 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automaty czy feminizowane jak im dowalisz nawozów to będzie odwrotny skutek do zamierzonego... A jak masz dobrą ziemie to już całkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Przedzior napisał:

Automaty czy feminizowane jak im dowalisz nawozów to będzie odwrotny skutek do zamierzonego... A jak masz dobrą ziemie to już całkiem...

Właśnie dlatego teraz folguje , jak mi kiedyś przyszedł zestaw z an to dak dowaliłem jednej wszystkiego że na drugi dzień nie było co zbierać . Teraz na spokojnie i delikatnie staram sie nie psesadzać z koksem hehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , minęły 4 dni od topingu, myśle ze się udał robiłem to pierwszy raz , fim raczej nie pyknął ale najwyżej obetne całą głowę jutro. Zamierzam jutro przesadzić wszystkie do większych donic , myśle 7-8 l a później w docelowe 14 . Automaty liche ale coś tam zetnę . Powiedzcie mi, aplikować sezonom jakies odżywki ? Myśle dziś im dac trochę jedzenia , w środę dostały po 1ml na litr , Grow bloom i micro , b18 i voodoo na korzenie , myśle ze dziś tez zapodam , co myślicie ?  Tem w boxie 24 stopnie wilgotność 60%

5BC33A10-9513-46D1-AA91-B7263FB5BFF7.jpeg

348C02AA-CB6E-49B6-A7A8-EE45364C4321.jpeg

2C05D420-73FB-412F-B4C3-BF7062CE9BE3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skunmamahuana może nie jest łatwiej ale może lepiej to ogarniesz jak chcesz pomocy pisz priv wszystko ci wytłumaczę to tak jak jeden ogarnie lepiej mechanikę a drugi elektrykę ale na swój sposób tu i tu nie jest łatwo wiesz o co chodzi 

Tu moje żeby nie było że nie potrafię 

IMG_20220908_200752.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Barney's napisał:

@Skunmamahuana może nie jest łatwiej ale może lepiej to ogarniesz jak chcesz pomocy pisz priv wszystko ci wytłumaczę to tak jak jeden ogarnie lepiej mechanikę a drugi elektrykę ale na swój sposób tu i tu nie jest łatwo wiesz o co chodzi 

Odezwe się do Ciebie przy następnym grow , czekają już pestki . To royal queen seeds upadło , pestki teraz dramat . Pociągnę jeszcze ten sezon od nich i robię już z innego źródła . Słuchaj , spróbuje to ogarnąć w ziemi teraz , postaram się nie przesadzać z nawozami , warunki maja dobre wiec myśle ze coś powinno z tego być , jeśli mnie dobrze pokierujcie to będzie dobrze 💪💪💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...