Skocz do zawartości
Pierr1947

Lumatek attis300w attis300wPro MigroUvb

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano

2 Boxy 1x1x2 homebox ambient 

Wentylacja 2x Silent TD 350

Mieszaki kilka sztuk secret jardin 20w

Donice 1.5l docelowe 11l

Ziemia Plagron Batmix

Nawozy Plagron: Power Roots , Alga Bloom, Vital race, Green Sensation, Sugar royal, pH minus plus

Olej neem, CannaCure, Calmag od Atami 

Miernik pH adwa a11 

Filtr odwróconej osmozy

Worki CO2

 

Pestki:

3xSugarcane 3xPlatinium Gelato 4xPlatinum Terple In house Genetics

2xRuntz Muffin Barneyfarms

1xWhite Levander G13 Labs Seeds

1xCheselicous Europa Seeds

1xBanana Candy Crush Th Seeds 

1xGreen Crack Garden od Green Seeds 

1xPeach Sherbet Og Perfect Tree Seeds

1xWhite Widow G13 Labs Seeds

1xLavia Freaze Dutch Passion

 

IMG_20220902_185623_488.thumb.jpg.0115466f69ca58a87181414bd97034f8.jpgIMG_20220902_185606_216.thumb.jpg.5e5060a25f4cb6f24565bb18f453fd81.jpgIMG_20220902_185629_354.thumb.jpg.d8ec4491f0b1068c1784589502e8fa7f.jpgIMG_20220902_185632_579.thumb.jpg.2a8f56991b4284c120a6ff1fc8c374b0.jpg

 

Edytowane przez Pierr1947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Ja coś myślałem żeby rzucić siatkę w jednym ale nie będę mieszał zostanę przy poleconym lst i toppingu. Uznałem że nie będę mieszał ogarnę jedna technikę a później się coś pomyśli . Bez pośpiechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 Ty masz inną powierzchnie, więc u ciebie lepiej się sprawdzi lst i topping, tym bardziej, że zaczynasz przygodę. Ja będę miał jednego planta i na powierzchni 0,32 m2 , będę maksymalizował jego rozmiar, by zobaczyć ile jeden plant maksymalnie da na tej powierzchni po treningach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 Już mam wszystko kupione , tylko dupę ruszyć i działać, a to wiesz, nie przychodzi łatwo, jak masz dużo palenia i do niczego ci się nie śpieszy, a palenie tym razem wyszło mi najlepiej w całej przygodzie z uprawą, jest prawie idealne, jak dla mnie. Myślę, że zacznę kiełkować po weekendzie.

Odmiana to Acapulco gold , została mi ostatnia pestka od Barney's farm. NIe chce lecieć do seedbanku, więc dlatego tak, a nie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez robie formy z mały doniczek w dużych  przy przesadzaniu ale nie czaje czemu od razu w dużych nie puściłeś skoro i tak jadą w docelowym miejscu 🤔

Widze jedna w zapasie wiec może to po to by wyeliminować słabe ogniwo w razie co 😏.
Ja bym jechał od razu w dużych w twoim wypadku albo wyciągnął male z dużych na ten czas bo od dołu masz dziurki którymi korzeń przejdzie do duzych i tak.

Nastepstw chyba nie trzeba tłumaczyć 😎

Będzie ciasno jak skurwysyn  bo lata temu miałem taki namiot tylko ze 120x120 i jak wsadzalem 9 to było przejebane 🙂

btw Bardzo lubie namioty Home box 👌🏻

powodzenia 🤜🏻🤛🏼

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard siema pierwszy grow leci . Dzięki za podpowiedź zaraz je wyciągnę na jakąś tace. Tak puściłem o jedną więcej tak żeby zrobić selekcję lub mieć na zapas jakby któraś nie wyszła. Też mi się wydaje że będzie ciasno ale taka dostałem podpowiedź więc zobaczymy wszystko wyjdzie w praniu jak to się mówi . Dzięki jeszcze raz za jakieś wskazówki 🤜🤛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...