Skocz do zawartości
impact666

wszystko z nimi ok? rośliny zapylone?

Rekomendowane odpowiedzi

@Niemedyczny_Użytkownik  Bo nie było widać, pokazał topy, jakie w niczym nie ukazywały obecnego problemu, na jakiej podstawie miałem uznać, że coś jest tam zapylone? Chyba , że miałem wyspać fusy z kawy i na ich podstawie zacząć wróżyć.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  popatrz, a ja zauważyłem, że są zapylone. Ty nawet przy tych powiększonych byś nie poznał jakbym nie napisał wcześniej że zapylone. Ekspert hahaha 🤣

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@impact666  No to jak im wierzysz w ocenę na oko, bo wróżbita ci tak powiedział i ty temu wierzysz to im daj 3-4 tygodnie, nie patrz na trychomy, bo to zbyteczne, kto by na nie patrzył i po co ? :D

 

@Niemedyczny_Użytkownik  To gratulacje, jak to wypatrzyłeś z pierwszego zdjęcia, ja skupiłem się na tym, czy nie ma niedoborów i popaleń, nie zwracałem uwagi na zapylenie i przyznaje, że nie widziałem tego problemu, jakiego sie tam wstępnie w ogóle nie doszukiwałem, patrzyłem tylko na kwestie rozwojową.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@impact666 Dalej chodzi o trichomy,  musisz sprawdzać, kiedy będzie mleko, będziesz miał pestki w topie, ale klepać będzie, smak sam zobaczysz, jaki będzie. @Niemedyczny_Użytkownik Ma racje , ja nie odpowiedziałem na pytanie, odpisałem tylko w kwestii wizualnej, czy im czegoś brakuje z nawozów, ale to po paleniu, owszem są zapylone, ale dalej będą miały psychoaktywne działanie i będą klepały, pestki będziesz miał w topie , może być mniej mocy, bo tworzenie pestek zabiera część energii i składników, więc lepiej ich nie mieć, niż je mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i coś takiego udało mi sie zebrać tydzien temu, jest juz po suszeniu, smak jest ok, jak najzwyklejsze palenie, delikatnie gryzie, bardzo sie klei, działanie trzyma około 1,5h i jest bardzo intensywne, przyjemny haj

image.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...