Skocz do zawartości
impact666

wszystko z nimi ok? rośliny zapylone?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@impact666 Problemów nie widać, a kiedy będą gotowe to zależy od trichomów, musiałbyś je pokazać pod powiększeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boże kamień z serca bo już sie bałem że coś spierdzieliłem, mój pierwszy raz z tymi paniami.. 

ogólnie nie jest to automat, i zaczeło kwitnąć mniej więcej w połowie lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@impact666  Się jeszcze nie ciesz, bo plecha wejdzie i dobranoc kwiatki wracacie do ziemi matki, ale na razie jest ok. To półautomat albo automat, bo fotoperiod w lipcu, by na kwitnienie nie wszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@impact666 Opryski rób czymś , co zapobiegnie pleśni, np.  Canna Cure , ale jak na razie problemów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale topy są zdatne do palenia i będą kopały? i mniej więcej ile jeszcze czasu im dać na dojście? pytałem na zagranicznych forach to mówili że około miesiąca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to te wszystkie kielichy są z nasionami w srodku? czy po prostu niektore jeszcze sie nie rozwineły?

i za niedługo będe na spocie to może jest coś co mógłbym zrobić żeby jakoś to ogarnąć czy coś, prosze o pomoc/rade bo to moja pierwsza uprawa i bardzo sie do tego przyłożyłem i aż mi sie przykro robi myśląc ze to wszystko poszło na marne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie właśnie te kielichy tak wyglądają że mają nasiona w środku, niezapylone mialy by troche inna budowe. Ale upewnij sie jeszcze na spocie odłamując jednego i sprawdzając czy jest w środku pusty czy niestety z zielonym, jeszcze lekko miękkawym niedojrzalym nasionem.

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli okaże sie pusty to jest szansa na dobre topy bez dużej ilości nasion?

wstawie jeszcze zdjęcie trichomów z bliska to przybliżysz mi mniej więcej ile to jeszcze potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedlugo bede na spocie i wysle zdjecia trichomow i kielichow z bliska

niedlugo bede na spocie i wysle zdjecia trichomow i kielichow z bliska

20220901_125953.jpg

20220901_130439.jpg

20220901_130652.jpg

20220901_130823.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...