Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kup sobie lupkę jubilerską i popatrz przez nią. 

Jak dla mnie to jakaś słabo napuchnięta.

Nawoz na boost był lany? 

Rada: nie trzymaj długo automatu. Bo zrobi się wersja turbo-kanapowa przez   bez najfajniejszych efektów THC.

Ja tak miałem, nie popełniaj mojego błędu.

Edytowane przez Aron
up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga Skoro Trichomy są mleczne i zaczynają się pojawiać bursztynowe, to ścinka i to jak najszybciej !

Mam pytanie jakie masz światło w tym boksie ?

Edytowane przez AmberYbarra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AmberYbarra 2x 27w 4k lm, 2x 27w 3k lm, 3x 15w 2.7k lm. Wiatrak wdrażający powietrze 12cm, wyciągający 17cm, nawilżacz powietrza 175ml/4h. Temperature trzyma 25/28°C, wilgotność w zależności od ilości wody w doniczkach, 40/60, teraz już trzymałem. 37-42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga Mutant jest rośliną która rośnie zgodnie za swoją genetyką. Po prostu rodzaj wysokopienny. A ta roślina w kubeczku po kefirze ?.

IMG_20221108_171540.thumb.jpg.63053a8501d32109b518a9c4468de96b.jpg

Edytowane przez AmberYbarra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest też AK, tyle, że do słońca rosła. Ona pachnie takim mango, to samo roślina po prawej ta większa, która nie jest taka napuchnieta. Ta środkowa która teoretycznie jest do ścięcia, po prostu zielskiem. 

Wszystko to jest AK, prócz mutanta, który jest lemon amnesia. I w boxie odmawiał współpracy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AmberYbarra Dokładnie tak. 

Jutro tnę tą jedną. Jest kilka prxezroczystyh tri, i kilka bursztynów. 85% to mleko. Jak ją do tego przygotować? Przysuszyc ją? Zrobić jej ciemnie? Przelewał nie będę raczej, bo dobre półtora tygodnia nie widziała pk. 

Edytowane przez ZielonyTabaluga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga Przeźroczyste będą zawsze bo roślina ciągle tworzy NOWE Trichomy, a nowo stworzony będzie przez jakiś czas bezbarwny. Jak się zaczynają pojawiać bursztyny to już czas na finalizację. Nie patrz na Trichomy na liściach. Ważne są TYLKO te na pąkach.

Nic szczególnego robić nie musisz. Ścinasz przy samej ziemi i wieszasz.

Edytowane przez AmberYbarra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga Ścinasz przy samej ziemi, wieszasz na odwrót czyli topami w dół. Jak roślina wisi NIE dotykasz palcami topów i ich nie gnieciesz bo uszkodzisz Trichomy one się odłamią i roślina nie będzie miała mocy. Jak roślina wisi bierzesz nożyczki i ucinasz liście wiatrakowe bo one są zbędne w dalszym procesie suszenia. Zostawiasz TYLKO liście cukrowe czyli te na których są Trichomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga Też tak możesz. Ale jak wieszasz blisko kaloryfera to ona szybko wyschnie. Pleśń występuje jak jest mokro i wilgotno w pomieszczeniu w którym suszysz. Nie wiem jakie masz u siebie warunki. Możesz też osobno co Ci szkodzi. Tylko nie dotykaj topów palcami. Bo wszystkie Trichomy albo zostaną na Twoich placach albo spadną na podłogę i tyle z tej zabawy będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...