Jump to content

MałpiDżony

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MałpiDżony

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Szym i na ile mi starczy taki zestaw?
 2. Ile potrzebuje kupić nawozów na 4 krzaki w boxie przez cały czas ich wzrostu? I jakie polecicie nawozy najlepiej jakby ktoś podesłał linka.
 3. @Dobry_Człowiek! A możesz konkretny jakiś podesłać bo nwm czy mogę dać taki jak do komputera czy coś porządniejszego
 4. Witam, jaki wentylator polecacie do boxa 60x60x150?
 5. @Kibic a możesz podesłać jakiś wentylator odpowiedni?
 6. taka lampa styknie? https://allegro.pl/oferta/lampa-sodowa-hps-150w-philips-18-000lm-komplet-9450685869 i czy taki wentylator bedzie dobry? https://www.morele.net/noctua-nf-a14-pwm-581751/
 7. @Szym a jaki wentylator wyciągający i mieszający polecisz? I jakiej wielkości zrobić ten wlot? I jak z tą żarówką autoflowering? Czy mogę ją dać do zwykłych roślin i w odpowienim momencie skrócić cykl światła?
 8. Witam, zbudowałem boxa 60x60x150 ze sklejki i teraz pytanie jakie dać wentylatory wyciągające, czy wentylator komputerowy 140mm poradzi sobie czy celować w coś większego? I jaki wentylator mieszający czy taki mały wiatrak na usb starczy? Wychodzi mi że potrzebuje 18000lm a na allegro są tylko hps150w które mają 17700lm i czy to wystarczy? Te lampy mają dopisek autoflowering czyli na logikę do automatów a będę mieć zwykłe nasiona więc pytanie czy może być taka lampa i tylko będę przełączał cykl światła na krótszy? Czy mogę np. porobić w podłodze otwory 2cm jako wlot pasywny czy może lepiej jeden większy gdzieś z boku zrobić? I ile roślin zwykłych zmieszczę w tym boxie?
 9. @mjrTOMMY a ile dać warstw takiej farby
 10. @Szym żywica epoksydowa nie jest łatwopalna ale myślę że nałożę kilka warstw białej farby i starczy
 11. Witam, chcę zrobić boxa z płyt osb ale boję się że za mocno będą wciągały wilgoć. Czy macie jakiś sposób aby odizolować ściany. Myślałem pomalować żywicą epoksydową bo akurat mam do niej dostęp ale nie wiem czy to dobry pomysł i nie zaszkodzi roślinom itp.
 12. @mirecki a jakbym od środka zamalował żywicą epoksydową bo akurat mam do niej dostęp i na to mylar albo białą farba? Co o tym sądzisz?
 13. @mirecki a jak mogę odizolować? folię dać od środka?
 14. @mirecki a jakbym zrobił z płyty osb to ona nie będzię wciągać wilgoci i czy mógłbym ją pomalować zwykłym sprayem białym czy lepiej mylar
 15. @Szym ok a jakie byś polecił wentylatory
×
×
 • Create New...