Jump to content

Jakob

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Jakob

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Criticale dzień 54 Quick One dzień 50 Roślina bardzo szybko się rozwija i wyprzedziła criticale pomimo kilku dni różnicy w wieku. Tak wygląda White Widow z pozostałymi roślinami. Roślina wydaje się bardzo powolnie kwitnąc w porównaniu do automatów. Czy to normalne? Tydzień temu ściąłem jej sporą ilość liści, a w automatach zrobiłem to dzisiaj. Proszę rzućcie okiem czy moim roślinom czegoś nie brakuje i dajcie znać w odpowiedziach co myślicie o mojej uprawie początkującego. Pozdro! Tu z bliska.
 2. @Boczelli Zostawię, zobaczymy jak się to potoczy. Jak zacznie mutować to mam jeszcze te automaty ale szkoda byłoby tak dużej roślinki.
 3. @Boczelli Co myślisz? Ograniczać jej to światło, czy zostawić outdoor?
 4. @Boczelli To sobie narobiłem roboty teraz…
 5. Dzień 38 Critical zaczęły ładnie kwitnąć. Rośliny kilka dni temu zostały przesadzone do większych doniczek. White Widow pelnosezonowa przełączyłem na kwitnienie i jest w fazie kwitnienia. Czy roślina może przestać kwitnąć jak przestanę jej ograniczać światło do 12H na dobę? Zacząłem kiełkowanie jeszcze jednej roślinki i jest nią Apple Fritter Auto. Pozdrawiam.
 6. Update Critical dzień 31, zaczęły kwitnąć.
 7. Gdzie tutaj? Możesz mi opisać jak to robić? Możliwe że to fotoperiod, choć osoba od której ją dostałem zapiera się że to Automat. Rozumiem, do dziewczynek jadą nowe, duże doniczki prosto z Chin. Quick One to ta w najmniejszej doniczce 0,7l
 8. Witam wszystkich. Zapraszam do mojej amatorskiej fotorelacji z uprawy na balkonie. Jako początkujący wstawiam kilka zdjęć i informacji o moich roślinkach. Critical Auto 30 Dzień (to te w okrągłych doniczkach 1L), jedna ze ściętym szczytem, próbuję zobaczyć jaka będzie różnica topping vs lst. White Widow (we wiaderku 11L) dostałem od kolegi i była ona trzymana u niego ponad miesiąc w strasznie słabych warunkach, bez światła i ze zgniłymi korzeniami. U mnie jest od około miesiąca i udało się ją trochę podleczyć i puściła korzenie, niedawno zacząłem trening. Proszę napiszcie mi w odpowiedziach czy myślicie że to automat i czy można określić czy i za ile zacznie kwitnąć? Quick One 26 Dzień Na 3 nasiona, tylko 1 puściło natomiast plant wygląda na idealna odmianę na parapet czy balkon. Nie wyciąga się i rośnie naprawdę szybko. Duże donice 11L zostały zamówione i przyjdą za 1-2tygodnie. Do uprawy podchodzę na luzie, domyślam się że zbiory nie będą duże lecz mnie zadowoli każda ilość. Chciałbym nauczyć się dzięki tej uprawie jak najwięcej aby następna uprawa była bardziej efektowna więc zachęcam wszystkich użytkowników do aktywności w tej relacji. Nawozy jakich używam to BIOBIZZ Grow BIOBIZZ Blumen BIOBIZZ Top Max Zdjęcia będę wrzucać regularnie co 1-2 tygodnie. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...