Jump to content

Widmo

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Widmo

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Andi A jak zastosować ten Dolomit bo widzę, że jest on w formie wapna? Miesza się to z wodą i podlewa czy jak? Czy 2 nawozy pk 13/14 i booster można ze sobą wymieszać i podlewać?
 2. 10 tydzień. Roślina kwitnie, do tej pory podlewana samą wodą ale chciałbym zacząć nawozić coś na kwitnienie. Co możecie polecić w tej sytuacji aby nie zmarnować Merry ?
 3. @doominik Lepszy taki wsadzany do gleby: https://allegro.pl/oferta/kwasomierz-wilgotnosciomierz-glebowy-2w1-sonda-ph-8319512796 czy z płynem Helliga: https://allegro.pl/oferta/kwasomierz-glebowy-co-0-5-ph-z-plynem-helliga-7228706524
 4. Ogarnę jakiś miernik do pH gleby i sprawdzę to.
 5. @doominik Głownie na dolnych lecz na niektórych "nowszych" liściach też zaczyna się to pojawiać no nic pożyjemy zobaczymy. ?
 6. @doominik Podlewam zwykłą wodą bez żadnych dodatków.
 7. 11 dni po LST wygląda to tak, że roślina "uciekła" w 1 stronę. Martwią mnie duże liście na niższych piętrach z dziwnym odbarwieniem co im jest?
 8. Ok zrobiłem LST - pierwsze w życiu dajcie znać czy dobrze? @CheMsKuN Czy po wygięciu głównego szczytu o 90* w dalszym ciągu mogę na tym szczycie zrobić topping? Czy jak podlewam ziemię mogę również spryskać wodą liście od góry? Odpaliłem wiatrak mieszający.
 9. Witam, roślinka ma 3 tygodnie. Jak to wygląda waszym zdaniem? Jak na razie jest systematycznie podlewana samą wodą, nie mierzyłem PH ziemi, nie robiłem LST. Czy powinienem już coś działać z nią czy na razie niech sobie rośnie naturalnie?
 10. 7 dni po wyjściu z ziemi. Wygląda, że rozwija się prawidłowo czy czegoś jej brakuje? Temperatura w boxie 24*, wilgotność 40%. Jakieś porady na dany okres rośliny?
 11. Ok roślinka wyszła z ziemi na jaką wysokość od niej ustawić lampę?
×
×
 • Create New...