Jump to content

Czupakabrr

Members
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutral

About Czupakabrr

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 05/26/1964

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po wysuszeniu wyszło 13g suchego samego palenia, obrałem to z większości łodyg. Poszło do słoika może nabierze trochę mocy i aromatu albo splesnieje 😁 chyba że wszystko wcześniej spale 🤣 trochę podebrałem wcześniej więc koło 15 się zakręciło z tej paki a sporo zepsułem i ściąłem szybciej. Jak ktoś nie ma na ten moment warunków a chce spróbować swojaka to spoko patent z tym pc, polecam. Ogólnie to polecam też to blueberry od DP mocne palenie mimo wczesnego ścięcia. Cięte było na mleko/przezroczyste ale na liściach cukrowych były brązowe tricho. Tak wyglądają te łodygi gołym okiem bez naświetlania światełkiem z tego mikro i zooma jak widać zupełnie inaczej niż na tamtym 1 zdjęciu. Pozdro.
 2. Halo ziomki wypowie się ktoś bo spać nie mogę spokojnie. Ogólnie patrzę na całość długości łodygi i mają naturalnie taki jakby biały mini nalot, ale przy owocach na mniejszych rozgalezeniach jest tego gęściej i są ciut dłuższe te włoski. Pleśń czy jakieś jej naturalne włosie? To się tyczy tylko łodygi, przynajmniej na razie. Oglądał ktoś kiedyś swoje topy czy tak mają?
 3. Siema wszystkim, kończę ten temat ostatnim pytaniem. Ściąłem ją po 10tygodniach, tydzien za szybko bo gonił mnie czas. Później się oczywiście okazało że czas jednak jeszcze mam... No to zrobiłem jej wc 6 dni i suszenie, już wygląda na suchą, łodyga strzela, testowałem z mini bongo jedno bicie i robi robotę mimo wszystko, naprawdę nie ma co narzekać :) jedynie to że temat wyszedł troche luźny ale to pewnie przez przelanie no i ścięcie o jeden week za szybko. Nie wiem ile tego jest na teraz bo jeszcze wisi ale mokrego wyszło 65g. Jedna rzecz nie daje mi spokoju, proszę o pomoc. Zawsze myślałem (i miałem rację bo to później szło na resztę topa) że takie białe włoski na łodydze blisko owoca to poczatki pleśni, nie szarej tylko tej drugiej gorszej toksycznej, bardziej szkodliwej, która łapie od łodygi od środka wlasnie. Temat suszyl się w temp 17-21 wilgotności 45-55. Tylko jedna noc nie ogarnąłem miejscówki i higro zapisał wilgotność 70 ale przy naprawdę dobrze wentylowanym boxie, trwało to kilka godzin tylko. Do sedna, mam te francowate włoski przy niektórych owocach i szlag mnie trafia bo nie wiem czy nie zaatakowała właśnie ta pleśń, nie pamiętam jej nazwy ale wiem że występuje na naszych kwiatkach w 2 odmianach. Więc powie ktoś kumaty czy to pleśń czy łodyga przy owocu ma takie włoski CZASAMI bo nie przy każdym to widze? Niżej fotki jakie są takie są na pewno widać o co mi chodzi. Pozdro ✌️ @Tester @Udyr @Zielone krainy I inni
 4. @enox a słoik nie powinien być otwarty przy w c?
 5. @Tester a mogę pobrać coś już z dołu czy ją to spowolni w dojrzewaniu
 6. Siema myślicie ze może już działać? 66 dzień
 7. Czy na 1 zdjęciu nie jest za gęsto przy głównym ? Wilgotność powinna być między 50 a 35 od podlania do podlania. Właściwie to jej już nawet nie sprawdzam, wywaliłem higrometr bo warunki miala ciągle te same, stałe. Chodzi o to czy nie wejdzie mi gdzieś tam pleśń mimo niskiej wilgotności jak to takie potulone jest. Te niektóre dolne odrosty mogłem pociachać, może szybciej by góra doszła. Już na to za późno i lepiej zostawić?
 8. @Bob drzewny te bordowe liście to chyba też genetyka, teraz ma się już lepiej.
 9. 51 dzień Ile jej jeszcze trzeba Ten popcorn przy głównym nie zajdzie plecha taki przytulony? Zerwałem kilka suchych liści, nawet one lepią się już delikatnie. @Udyr @Zielone krainy
 10. @hubert2020 tak szczerze to tu nie było potrzeby robić jeszcze tego lst. One nie mają żadnych odrostów które można już odsłaniać i naświetlać. Trzeba było tym sznurkiem złapać ją prawie za łeb a nie poniżej środka. Mają bardzo cienką łodygę, uważaj.
 11. @hubert2020 gdyby nie jego rady na pw to rośliny by już nie było, zloty chłop.
×
×
 • Create New...