Jump to content

pakotaco

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About pakotaco

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najważniejsza rzecz to nie jeździć autem. Takie wyjazdy są bardzo często kontrolowane przez ludzi bez uśmiechu w srebrnych kijankach. Nie wiedzieć czemu, ale u nas bardzo często kręcą się przy wjeździe do lasu, kolegę przetrzepali nawet wtedy jak wjechał do lasu za potrzebą, bo do domu by nie dotarł.
 2. Czy może słyszeliście o plastrach z jakimś kompozytem z marihuaną? Jakiś czas temu rzucił mi się w oczy artykuł na jakiejś zagranicznej stronie o tym, że testowane są tego typu plastry. Czy Waszym zdaniem takie plastry dobrze by się przyjęły?
 3. Powiem tyle - u nas są takie miejsca, gdzie ludzie często sadzą. Z racji tego, że jest to mała miejscowość, to wiadomo czyje to jest miejsce. Nikt nikomu nic nie kradnie ani nie niszczy. Najlepsze jest to, że jedno z poletek należało do syna naszego dzielnicowego.
 4. Słyszałem też o wersji z dodatkiem pieczarek. Podobno jest jednak jakaś temperatura, której się nie powinno w piekarniku stosować względem ziółka. Kojarzycie może, o jakiej temperaturze może być mowa?
 5. Hej. Jestem tu nowy na forum, rodzice mnie uczyli, że w takich okolicznościach wypadałoby się przywitać. Generalnie od jakiegoś czasu interesuje mnie tam tematyka, głównie jednak pod kątem medycznym. Mam nadzieję, że uda mi się poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie.
×
×
 • Create New...