Jump to content

nowak2702

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About nowak2702

 • Rank
  Początkujący
 1. Moja roślinka od około tygodnia nie rośnie i aktualnie wygląda tak. Co może być przyczyną? Ziemia do kwiatów, z góry podsypałem z pola bo się wyciągnęła trochę, podlewam jak nie ma wilgoci
 2. O to się najmniej boje, kilka kamieni tam leży i zachowują odleglość
 3. Łąka którą koszą raz może 2 razy w roku. W kilku miejscach rosną krzaki, chyba tarnina. Myślałem żeby posadzić przy tych krzakach po małej roślinne. Nada się czy za duży przypał?
 4. nowak2702

  Zapach

  Chcę posadzić w pokoju jeden krzaczek auto 60 grapefruit w pc boxie który nie będzie szczelny. Jak będzie z zapachem? Jedni mówią że czuć na cały dom inni, że prawie w ogóle a mogę mieć przypał przez zapach
 5. A np. https://allegro.pl/oferta/zarowka-led-grow-light-do-uprawy-roslin-20w-e27-8425593178?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_ogród_besty-top&ev_adgr=Ogród+Top+oferty&gclid=EAIaIQobChMIy-it4seF5gIVxRUYCh1_9wPyEAQYASABEgIfg_D_BwE Dwie/trzy żarówki nadadzą się?
 6. Czy do growboxa z pc wystarczą dwie zwykłe żarówki ledowe 12wat?
 7. Siema czy sadzenia krzaka na polu obok słupa energetycznego jest bezpieczne? Na polu jest kilka słupów, w tym wokół dwóch jest kawałek nie obsianej ziemi. Myślałem żeby na wiosnę posadzić tam po krzaku automatu, do koszenia na pewno się wyrobie ze zbiorami.
×
×
 • Create New...