Jump to content

Zdupdomordyzaur

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Zdupdomordyzaur

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podczas lst mi się złamała (ta z tyłu po lewej). Od tamtej pory pokazuje swoje humorki. Wszystko mierzylem - wszystko w normie. Jeżeli chodzi o resztę, to ktoś na forum mi pisał żeby się tymi końcówkami nie przejmować. Wezmę jednak wasze rady do serca i będę lac samą wodę.
 2. Jaśniejsze młode liście na końcówkach + niżej duże liście z jaśniejszymi żyłkami. Wczoraj pierwszy raz użyłem planton k oraz podkrecilem lampę na fulla (Spider farmer SF1000). Wilgotnosc oscyluje zazwyczaj pomiędzy 85 a 95%. Temperatura 23-26°C. Dodatkowym pytaniem jest to, kiedy zmniejszać wilgotność w boxie? Jak szyszki będą już większe?
 3. @Tester ledy, Spider farmer SF1000. Panel z potencjometrem (od początku trzymam moc 60/100)
 4. @Tester dać im dojsc w ciemnosci czy utrzymywać 18/6?
 5. Przytrafiło mi się to, czego się każdy obawia. Policja zapukala do moich drzwi. Oczywiście udałem, ze mnie nie ma, a chwilę później zacząłem składać boxa i chować wszystkie elementy do pudełek, a te do szaf. Musiałem też oczywiście usunąć rośliny. Wyrwalem je delikatnie z ziemi. Straciły w chuj korzeni, Ale jednak coś tam im zostało. Okazało się, że ta policja to fałszywy alarm, bo w innej sprawie. Pomidory wróciły do doniczek z nadzieją, że będą żyć. Trochę je pokiereszowalo- nie ukrywam. Podałem ja woda i nic więcej. Doradzcie co robić, żeby je uratować! Z fartem panowie i panie. PS. Rośliny maja niespełna 20 dni
 6. Spider zamówiony, dzięki za pomoc. Z fartem.
 7. @KlausKörner tylko, że chyba za małe te lampy na tego boxa
 8. Tak, miały być 4. Chodziło mi bardziej o to, że 0,1m2 to 10x10, a nie 30x30. W ogóle te lampy się sprawdzą? Używał ktoś?
 9. Zdupdomordyzaur

  Ledy

  Czy na box 60x60x140(wys) starcza te 3 lampy? W opisie chyba coś błędnie podane, bo mi się nie zgadza (chyba, że ja się mylę) https://ledam.pl/product/panel-grow-led-25w-21x3w-high-power-led
 10. Witam wszystkich forumowiczów! Niedługo będę miał pewnie sporo pytań. Liczę na Waszą pomoc 😉
×
×
 • Create New...