Jump to content

Brazil Munster

Members
 • Content Count

  1,100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Everything posted by Brazil Munster

 1. Nietety miałem podobnie z mimosa. przy samej łodydze wchodziła plecha.
 2. Dawaj siatę, poprzekładaj trochę pod nią. Daj chwile jej aż trochę zapełnisz siatkę. Podgol i po 4-5 dniach przełączaj.
 3. Jak tam sytuacja ? jak Waga ? Zapach ? Próbowałeś już ?
 4. Przy otwartym oknie może wilgoć wpada do chaty ? ja jak otworze to ogólnie robi mi sie przeciąg i spada dość w dół. Ale jak deszcz pasa i otwarte okno to już pracuje non stop.
 5. Ale to możesz zmienić swiatlo i po 2 tyg. Sam jesteś panem ich losu. i uwierz wyjdziesz Ba tym dużo lepiej niż na auto
 6. Jeżeli ścinka za tydzień/ dwa to lej sama wodę. a trichomy mleko/bursztyn. Alw slabe ogólnie foty żeby tak jednoznacznie powiedzieć.
 7. Każda odmianę warto. Wszystko zależy czego oczekujesz od odmiany. tyle ze auto bym nie brał tylko pelnosezonowa.
 8. Nie ten oprysk zrobiłeś 😅😅 ja pierwsze grow zrobiłem 6 roślin na metrze. Później 5 co dało mi plon ok 100g wiekszy. Teraz dałem 4 i zoabczymy tak za 2-3 tyg ile wyjdzie.
 9. 4 rosliny w 60cm namiociku. Ciasno będzie ale co kto lubi. powodzenia
 10. Jak bie masz jeszcze bursztynu to tylko woda i cierpliwość. A może cię zaskoczyć dość szybko.
 11. Coś około 15 szczytów masz ? Ostatnim razem chhba miałeś dużo więcej ? ja ogólnie wygolilem wcześniej zbędne witki i zostawiłem jakoś 6-7 szczytów i widzę jak ładnie nabite i obrośnięte są w porównaniu do poprzedniego grow.
 12. Wcale tak dużo nie wygoliles. Ale jest gicior. mozes JesCze lekko rozchylić gałązki od siebie jeżeli uważasz ze są za blisko siebie.
 13. Osobiście kosił bym przeszkadzające wiatraki plus słabo rokujące odrosty. I zmniejszyć wtedy lampe na 60% na jakieś 2 dni i później już ogień.
 14. Patrząc który to dzień to właśnie jest ostatni dzwonek na fryzjera żeby już później ich nie stresować zbędnie. Raz konkretnie, chwile zamula ale kwestia dnia i pójdą dalej
 15. Korzenie teraz maja miejsce wiec będą szukać wody.
 16. Tam możesz śmiało po litrze wody wlać. Tylko po podlewając po całości. I wtedy masz kilka śni spokoju. Bo jak teraz zostawisz je na 5dni bez wody to możesz zdziwić się jak otworzysz boxa.
 17. Na ta chwile to wypada jakoś z 2-3 tydzień flo ? sCzerze to bym robił jej jeden konkretny zabieg fryzjerski i wiecje bym im już nic nie robił. po kilka lisci później jej pewnie więcej stresu zrobi niż raz a dobrze. Wycinał bym liscie grubiej, do tego usunąć słabo rokujące odrosty i już tylko cieszyć się jak puchnie. ale każdy ma swoje zdanie
 18. Jak chujowy osuszacz to chuja da. U mnie ile mu ustawie to do tylu mi zbija. Mam ustawione teraz na 60% to w boxie mam 48/55% dzień/noc podetnij liscie raz a dobrze które przysłaniają i nic jej nie dotykaj z kilka dni prócz przeplatania. I za 4-5 dni przełączaj. później już przekładanie a pod koniec 2 tyg flo wycinaj wszystko zbędne poniżej siatki plus na gorze jak coś zbędne.
 19. U mnie na flo odpalony humi non stop aż do końca suszenia.
 20. Osobiście teraz bym powycinał liscie które przysłaniają odrosty. I w weekend przełączał. I dalej przeplatać. Pod koniec 2 tygodnia od przełączenia wygolic wszyskto poniżej siatki. Nowa o liściach i słabo rokujących topikach i dać jej już żyć swoim życiem.
 21. Tam bie ma nic skomplikowanego. najlepeij weź sztywny nóż i pierwszo wbij zobacz czy jest sztywne. Dasz radę. Tylko nie wpierdziel w płytkę led
×
×
 • Create New...