Jump to content

devil88

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About devil88

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Tester nie 😉 roślinki dopiero kiełkują ale chodzi o to, że wentylacja nie działa tak jak powinna i wentylator praktycznie nie wyciąga powietrza z box'u Wystarczy, że całość wyjmę na zewnątrz do warunków "pokojowych" i zaczyna po chwili normalnie pracować.
 2. @Piccolo @Tester Filtr ma wydajność 190-250m3/h a wentylator 150/180m3/h
 3. Cześć, Mam filtr węglowy https://grenfox.com/magnum-100.html Wentylator wyciągający TD 100/160 Silent S&P Wszystko jest ok ale jak box się nagrzeje i wilgotność wynosi 80% to wentylator praktycznie nie wyciąga powietrza przez filtr. Tak jakby filtr się zapychał/zaklejał. Miał ktoś podobny problem?
 4. U Chińczyków z tymi testami to różnie 🙂 ale widziałem książkę Mr. Jose, który właśnie zalecał na takiej wysokości jak piszesz lampę na wzrost wieszać i on to poparł testami 😉 Tylko właśnie się zastanawiałem bo na forum widziałem kilka razy takie rady aby dawać maksymalnie nisko. Dzięki wieszam na 60cm 🙂
 5. To jak to w końcu jest? Wiele osób tutaj na forum pisze, żeby tą lampę jeszcze niżej dawać podczas wzrostu bo się wyciągną. Z tego co pamiętam ale mogę się mylić @zielonyjamajczyk ma taką lampę i pisał, że od początku na 20-30cm i 100%. Pytam ponieważ mam taką samą, moja pierwsza uprawa i właśnie mi kiełkują.
 6. To jest dość logiczne, ale naczytałem się mnóstwo, nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi i każdy uważa inaczej stąd pytanie. Dzięki
 7. Cześć 😉 Jest to moja pierwsza uprawa. Kiełkuję 3 różne odmiany w docelowych doniczkach gleba w growboxie. Jedno nasionko już wyszło reszta jeszcze nie i tutaj pytanie.. czy już odpalać lampę mimo, że pozostałe dwie się jeszcze nie pokazały?
×
×
 • Create New...