Jump to content

jarajjaraj

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About jarajjaraj

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

31 profile views
 1. Powiedzcie mi jeszcze jedno czy na początek hps 150 wat 17700 lumenów do Boksa 60x60 będzie wystarczający czy trochę za slaby? Według kalkulatora powinien być ok ale jakie wy macie zdanie na ten temat?
 2. Raczej zwijam ten nie wypal. Automaty nie dadzą rady się uciągnąć zbyt długo zbyt wysoka temp. Szkoda czasu i prądu. Wsadze Cooltube do tego hpsa 600 co mam plus wentylator kanałowy fi150 o przemiale ok 500 do ok 600. Plus mieszające i chyba wtedy powinno być git? Co sądzicie? I powiedzcie mi jeszcze ile najlepiej wystartować automatów na taką powierzchnię 1,1 m x 1,1 m x 2m co by później się nie gniotły?
 3. Ogarnolem sutyacje w ten sposób że założyłem 2 małe wentylatory bezpośrednio na lampę plus jeden duży mieszający w środku. Temperatura 28 stopni max. Teraz czekam czy się damy jeszcze coś zbiorą choć na maxymalna rezultaty nie liczę niestety... Szkoda ze trochę to zlekceważyłem na początku bo było pieknie.. Człowiek uczy się na bledach
 4. Pokombinowałem z wentylatorami jako chłodzenie słonka plus dołożyłem jeden większy i podniosłem do góry. Patrząc ne termometr myślę że to zbije temperaturę, się okaże szybko. 😄 dzięki wszystkim za konkretne wypowiedzi✋
 5. Cieniu właśnie sęk w tym że tylko jedna ta wysoka co nie jest strenowana lst nie jest automatem... Czyli uważasz że niema sensu tego trzymać tak? A jak myslicie jak w sadzę wentylator który będzie miał z 450 500 litrow przemiału to temperatura się zmniejszy? Tylko dziwi mnie fakt czemu do tej pory szly bez jednego zoltego listka przy tej temp?
 6. jak myślicie to przez tą wysoka temperaturę tak wyglądają? Tak jak mówiłem do około 3, 5 tygodnia było pieknie żadnego zoltego listka. W sobotę podlałem canna terra Vega w ilości 3/4 zalecanej dawki systemem nawadniania do wyczerpania. Jest sens to jakoś ratować czy raczej przeróbka boxa i zaczynamy od nowa? Wilgotność na poziomie 60/70 % wloty pasywne otwarte cały czas otwarte. Ból w tym że w pokoju grzejnik zakręcony okno otwarte a temperatura cały czas sięga max do 40 stopni.
 7. Minimalna to około 20 max to około 40
 8. Box 110cm na 110 cm na 200 cm wysoki hps 600 wat wentylator wyciągający około 300 litrow ( o ile miarą są litry bo już nie pamiętam) plus 2 mieszające w środku period 17/7. Rośliny mają już około miesiąca i do tej pory było pięknie aż do tego wtorku jak się załamalem... Tylko teraz niewiem co jest powodem powysychanych liści czy zbyt wysoka temperatura czy 3/4 dawki canna terra wega którym podlałem kilka dni temu czy też może system nawodnieniowe który był zamontowany jakieś 2 tygodnie i ponoć z niego damy miały ciągnąć tyle ile potrzebowały. Col tubę brak. Żałuję że zamieniłem hps 400 wat na 600 bo przy kilku wcześniejszych rzutach było zawsze git. Czyli taka temperatura niema prawa bytu tak? Może podeślę zdjęcia?
 9. Witam. Powiedzcie mi czy jeżeli w boxie temperatura przy włączonej lampie hps 600 sięga 40 stopni to rośliny są skazane na śmierć? Do około miesiąca nie było problemu teraz jakby im zaczęło przeszkadzać a nie mogę sobie poradzić ze zbiciem temp.
×
×
 • Create New...