Jump to content

Barney33

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Barney33

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Temat który mógłby pomóc wielu rozwiać wątpliwości na drodze do perfekcji został przejęty przez rozmowę o sadzonce która na samym starcie nadaje się do w**ebania w kubeł, bo jej właściciel znalazł nasionko w pakiecie i nie poświęcił nawet 10 minut na przeczytanie podstawowych informacji o uprawie konopii... No ale mniejsza o to, życzę wszystkim powodzenia w rozwijaniu swojej zajawki. Bardzo dziękuję #groovebusters #fxxx1337 #zielonyjamajczyk Za pomoc w ogarnięciu tematu ? Również w imieniu moich córek. Pozdrawiam, z fartem!??
 2. Mam VF elektroniczny miernik 3w1 do mierzenia ph i ec, kalibrowalem niedawno, przed startem. Właśnie pierwsze do czego doszedłem przeszukując fora to że magnezu może im brakować, A że od dawna nosiłem się z zamiarem kupna to wczoraj wlecial sensi cal-mag xtra od advanced nutries. Tylko wszędzie w dawkowaniu jest określone ile w hydro a ile w opryskiwaniu, chyba nie mozna do gleby tego dawać,więc dostały konkretny oprysk. Tylko czy oprysk wystarczający? Zaabsorbują wystarczająco przez liście?
 3. Czyli stawiacie raczej na niedobory? Może być tak że są po prostu głodne ? Mimo że biobizz organiczny to jakiś strach przed przedawkowaniem był bo wcześniejszy grow przedobrzylem. Może uda się podbić ten azot większą dawką biogrowa? Co do fosforu to przejmować się tym jakos szczególnie czy już dać spokój jako że zabarwilo ją tak na dniach A do kosy ma najbliżej? Dzieki wielkie za odpowiedzi !
 4. Witam forumowiczów! Mam problem z pannami Royal gorilla auto od rqs. Dziewczyny mają okolo 60 dni i pojawił się problem z liśćmi, co ciekawe na każdej inny, jedna ma pare skręconych liści zawinietych do góry (zdj1), nastepna pare liści które robią się żółte od środka (zdj 2) natomiast na trzeciej(najbardziej rozwinięty kwiatostan) w górnych partiach szczytów liście robią się czerwone (zdj 3,4). Wszystkie startowaly razem, były karmione identycznie i przebywały w takich samych warunkach. Ziemia allmix od biobizza, mikoryza White shark,nawozy biobizz trypack w delikatnie mniejszych dawkach niż zalecane, co drugie podlanie, na początku odpuscilem biogrowa całkowicie, pełna kontrola ph i ec przy podlewaniu, warunki w boxie: 26,2-27,0 °C dzień 22-23 Noc, wilgotność na poziomie 50-60%. Lampa Led Lumatek attis200w 20/4 na powierzchnię 80x80. Co2bag. Ciężko mi uwierzyć żeby każda miała inne deficyty/nadmiar. Po przeglądaniu wszystkich tabel niedoborów już totalnie zglupialem, może ktoś ma jakiś pomysł? Mocno Liczę na waszą pomoc bo dziewczyny nie mają za bardzo czasu na metody prób i błędów ?
×
×
 • Create New...